Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Félek a gyerekvállalástól,...

Félek a gyerekvállalástól, szüléstől, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

21 eves vagyok, volegenyem 22, 4 eve vagyunk egyutt, szeretnenk babat, eddig en is nagyon akartam, de ha melyebben belegondolok felek.

A szulestol, mi lesz ha baj tortenik. Pedig magas a fajdalomkuszobom. Vagy szules utan depresszios leszek. Vagy rossz anya...

Sok nev tetszik, es jo errol almodozni, de ha ilyen videot latok amin mozog a baba az anya hasaban es latszik kivulrol, attol elrettenek..

Mit tanacsolnatok?


2019. febr. 25. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért gondolják egyesek azt, hogy élni, élvezni kettesben az életet=buli, kocsma... Sok mindent megéltem párommal, amit családdal nem, vagy csak korlátozottan lehet (heteket nyaraltunk, éltünk külföldön...), de pont a buli az, amit családdal is lehet..(nyári kerti partyk)
2019. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" Túrázás, tanulás, sport, élmények, extra dolgok vásárlása,...


Olyan dolgok, amit gyerek mellett, nem tudsz megtenni idő és pénz hiánya miatt!


Miért is nem lehet gyerek mellett??

Kezdjük. Túrázás: Imádtunk túrázni, és kicsi gyerek mellett is túráztunk sokat. A gyerek is élvezte. Sokszor mellettünk tippeget, ha elfáradt akkor apuka hátán ült a hordozóban. Ma is élvezi a túrákat-

Tanulás: Nem én vagyok az első és utolsó szülő aki gyerek mellett tanult. Én gyerek mellett leérettségiztem, másik szakmát szereztem, jogosítvány is megszereztem. 30 évesen mentem egyetemre. Tanulni mindig lehet gyerek mellett vagy nélküle. Nem kifogás, hogy nem lehet tanulni mert gyerek van-

Sport: A jó házasság titka a kompromisszum. Mindketten jártunk konditerembe ( ma is járunk) Igazából én szívesen mentem konditerembe míg a férjem focizni, és futni szeretett. Megegyeztünk egyik nap én mentem el 2 órára addig az apja vigyázott a kicsire, másnap az apja ment sportolni, és én vigyáztam a kicsire. A sport sem lehet kifogás, hogy gyerek mellett nem lehet. Sőt sok anyuka a gyereke tis bevonja a sportba.

extra dolgok vásárlása,..: Hát ez nem tudom mit akar jelenteni, de gyerek előtt sem vágytam extra dolgok vásárlására. Ha az extra dolog azt jelenti, hogy venni drága ruhát, cipőt, ez alapból nem gyerekfüggő. Az sem okoz gondot ha elromlott valami, és venni kell Pl: hűtő stb. Ez gyerek nélkül is előfordulhat, és akinek kisgyerek mellett ez gondot okoz, annak gyerek nélkül is gondot tud okozni.

Szóval amiket felsoroltál az nem ok arra, hogy huszonévesen ne vállaljuk az anyaságot.

2019. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!