Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek hogyan alakult a libidój...

Kinek hogyan alakult a libidója terhesség illetve szülés után?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nimfo, de most...

Semmi kedvem a szexhez. A férjem ennek az ellentéte, éjjel-nappal csinálná. :-D Persze gyerek nélkül volt időnk rá, volt hogy NAPI 3-4 is. Aztán terhesen nem igazán kívántam a szexet, az utolsó hónapban talán 1szer voltunk együtt, féltettem is a babát, stb...

Szülés után 6 hónappal pedig még mindig nem kívánom annyira az aktust.(nem őt nem kívánom!) Egyszerűen fáradt vagyok. Sokat szeretkezünk ennek ellenére is, mivel tudom, hogy neki ez fontos, mégis olyan szarul érzem magam azmiatt hogy egyik nap nagyon jól esik, másnap már nem, inkabb aludnék...

Meg sokszor jár a gyerek is a fejemben közben, hogy nem huzza-e magára a takarót, vagy bármi, múltkor már beképzeltem, hogy sír, miközben mi a masik szobában......

Olyan furcsán is érzem magam így közben.

Főleg ha nagyobb lesz, meg ha lesz tesója is, akkor ennyit sem tudunk majd szeretkezni. (Most olyan heti 4szer vagyunk együtt, de nekem elég lenne 1 is...)

Kinel hogy alakult ez? Volt, akinek megromlott a kapcsolata, mert nem tudtak erre sem időt szánni? Meg a kívánósság már sose lesz a régi?


2019. márc. 31. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem változtatott semmin. Terhesség alatt többször kívántam, utána a 6 hetetet megvártuk, és minden ugyanolyan mint előtte. 3x/hét (Császáros voltam)
2019. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!