Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, nektek volt megérzés...

Kismamik, nektek volt megérzésetek a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furcsán hangzik, de mióta terhes vagyok maximálisan lányt "érzek" a pocakban. Folyton lány nevek jutnak az eszembe, fiú nevekből semmi. De már kétszer mondták biztosra hogy fiú. Nektek volt ilyen? És akkor csalt, vagy bejött a megérzésetek?

2019. ápr. 10. 11:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most néztem meg jobban, és megvan az analógia: helyes válasz az, ha ellentétes volt a megérzés és a valóság, helytelen válasz, ha az anyuka megérzése helyes volt:)
2019. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt szeretünk volna, de végig fiút éreztem. Még álmodni is fiúval álmodtam. Fiú neveket nézegettünk először. Aztán a 19. héten mondták, hogy kislány :) Azóta vagy ötször rákérdeztem és mindig lányt láttak, úgyhogy majdnem biztosra könyveltem el :)
2019. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél volt megérzés, bár az elsőnél talán inkább csak reméltem, hogy lány lesz. Az lett. A másodiknál is reméltem, hogy lány, de már az első pillanattól fiúként gondoltam rá önkéntelenül. Lett egy csodás kisfiam :)
2019. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
En mind a 3nal tudtam hogy mi lesz! Na az első kettőnél bejött, a harmadiknal az uh alapján nem jól tudtam 🤷🏻‍♀️😂
2019. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
1es en felpontoztak, velem uez volt. Fiam lett, lanynak mondtak. Nyugodtan lepontozhattok érte engem is, attol meg en igy jartam es boldog maradok ebben a helyzetben. ;)
2019. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Elsőt inkább fiúnak éreztem, csak nem mertem elhitetni magammal, mert a rokonságban csak lányok születtek. Gondoltam ez vmi családi izé. :D 20. héten megmutatta a bigusát, fiam született.

Másodiknál a doki fiút tippelt 16. héten, de mondtam neki, hogy kizárt, ő tuti kislány lesz. 20. héten be is bizonyosodott, lányom született.

2019. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az elejétől fogva fiút érzek. Lányban nem is gondolkodok, pedig ugyanúgy örülnék neki :) Pár hét és kiderül kíváncsi leszek :)
2019. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen mindegy volt, hogy fiú vagy lány lesz, még is az elejétől fogva tudtam, hogy lány. Aztán az ultrahangon is lányt mondtak mindig de nem 100%-ra sosem volt hajlandó megmutatni magát rendesen. Szóval, lányos szoba, lányos cuccok. A szülő szobán kérdezték mi lesz a neve, utána meg, hogy és ha fiú lesz? Fiú nevünk nem volt mondtam, hogy lány lesz erre bumm fiú. És gyorsan találjunk ki valami fiú nevet és apuka menjen fiús és semleges dolgokat venni ameddig mi a kórházban voltunk. :D a kádja a mai napig maradt a rózsaszín és a babakocsi is maradt sötét bordó..
2019. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

Ezt nem lehet előre érezni. Nagyjából 50-50%. Persze mindenkinek lehet egy tippje aztán vagy bejön vagy nem. Ha feldobsz egy érmét ugyanilyen eséllyel fogod "megérezni", hogy fej vagy írás.

Mi nem igazán tippelgettünk, mindkét fiunknál 12. héttől mindig fiút mondtak, azok is lettek.

2019. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekunk teljesen mindegy hogy fiu vagy lany lesz, ugyan ugy fogunk orulni barmi is legyen. Megerzesem az, hogy fiu lesz. A nagyi azon drukkol hogy lany legyen, a dedi pedig 3 lanyunoka utan azon remenykedik hatha lesz egy fiu dedunokaja.
2019. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!