Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, nektek volt megérzés...

Kismamik, nektek volt megérzésetek a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furcsán hangzik, de mióta terhes vagyok maximálisan lányt "érzek" a pocakban. Folyton lány nevek jutnak az eszembe, fiú nevekből semmi. De már kétszer mondták biztosra hogy fiú. Nektek volt ilyen? És akkor csalt, vagy bejött a megérzésetek?

2019. ápr. 10. 11:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt 100%-ig tudtam hogy lány. 8,5 éves a nagylány.

A másodiknál 100%-ig biztos voltam, hogy fiú. 5 éves kislány. (Igazi csajoscsaj, pónik, hercegnők és minden pink típusú gyerkőc)

Mondhatni 1:1 arányban eltaláltam. :D

2019. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az első pillanattól fogva tudtam,éreztem, hogy fiú.


És az is lett! :-)

2021. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Most várjuk a másodikat. Nagyon szerettem volna még egy fiút, de most az első perctől lánynak éreztem :D Egyelőre még kukacot nem láttak, szóval úgy tűnik, másodszorra is bejött a megérzés XD

2021. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!