Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 gyerekes apukával összejönni...

4 gyerekes apukával összejönni? Hogy győzzem le a kétségeimet?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk már egy ideje, elmondása szerint ő komolyabbat is szeretne tőlem. Ezt tettekkel is bizonyítja, igyekszik levenni a lábamról, és nem is lenne semmi akadály, csak éppen van négy kisgyereke...


2, 3, 6 és 8 évesek, szóval még nem is az a kor, hogy önállóbbak lennének. Még nem találkoztam velük, csak képeket/videókat láttam róluk, úgy nagyon édesek, szépek, elragadóak. Csak éppen tudom, hogy így sosem én lennék nála az első helyen, és félek, hogy egy idő után megőrjítene az, hogy mindig alkalmazkodni kell az exfeleséghez, a gyerekes hétvégékhez, stb. Mert így, hogy nem komoly közöttünk ez, nincs probléma. Mert nyilván nem találkozom a gyerekekkel, nem szervez úgy programot, hogy ők is ott vannak, de egy idő után ez változna. És nem tudom, hogy 21 évesen akarnék-e "mostohaanya" lenni... De közben hozzá vonzódom, és szeretek vele lenni, ezért is nehéz ez a helyzet. Azért írom ebbe a kategóriába, mert szerintem anyukák jobban látják a helyzetet, vagy nem is tudom.


2019. ápr. 11. 19:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
98%
4 gyerekes középkorú apuka, aki huszonéves pipiket szédit. Miből gondoltad hogy pénzügyi gondjai lennének?
2019. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
Jól keres,persze,SZinte az összes pénze a gyerekekre fog menni.A kötelezőn kívül.És te rohadtul az utolsó helyen leszel mindig :)
2019. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék vele össze, szexre oké lehet, amúgy meg neked eldönteni mit vállalsz be.
2019. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Szerintem felejtsük el a pénz témát. Nem olyan összegből gazdálkodik egy hónapban, amit olyan könnyű lenne elkölteni az utolsó fillérig. Persze, négy gyerek sokba kerül, ez tagadhatatlan. De nem úgy vállalták őket, hogy ezzel ne lettek volna tisztában.
2019. ápr. 11. 20:01
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

És abba belegondoltál, hogy te még valamikor lehet hogy szeretnél gyereket. Szerinted? Neki a 4 mellé kell még 1. Ráadásul már nem is fiatal.

Első sem leszel a számára és nagy valószínűséggel nem lesz közös gyerek sem

2019. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem a pénz a legnagyobb probléma. Hanem az, hogy otthagyott 4 gyereket, ahol a legkisebb mindössze 2 éves.

Tehát a volt párjával nem olyan régen romlott meg a viszony. Könnyen lehet, hogy pár alkalom után visszamegy hozzá, vagy esetleg csak hamar rádun, hiszen most szabad lett. Esetleg téged is gyerekkel hagy majd el, pár év múlva?

2019. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
13%

16-os

Ez a hozzáállás, hát elég sötét...

Az én páromnak is 4 gyereke van az ex feleségével. Akkor váltak el, amikor a legkissebb 2 éves volt. Az ex "állítólag" "gyógyszer mellett" lett terhes. Ez nagyban hozzájárult a váláshoz.

Miért jönnének össze újra? Mivel van 4 gyerek, gondolom nyomós indok volt arra, hogy szétmentek. Vagy szerinted megéri együtt maradni egy rossz kapcsolatban csak azért, mert vannak gyerekek?

2019. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
19 éves voltam mikor összejöttem a (mostmár) férjemmel. 13 év van közöttünk. 14 éve vagyunk együtt jóban és rosszban,de akkor és ott fiatalon ha kiderült volna,hogy van gyereke,nem lettünk volna egy pár. Akkor sem ha 1 gyereke lett volna,nemhogy 4...Fiatal vagy,szerintem ebből az egész "ismerkedésből" még most szállj ki.
2019. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

Lehet, hogy sötét hozzáállás, de én csak egy verziót vázoltam fel, ami szerintem előfordulhat. Más szerint a pénz lehet a baj, szerintem meg ez is egy rizikó.

Nyilván nem jó egy rossz kapcsolatban maradni, én nem is mondtam ilyet.

Azért az éremnek 2 oldala van, nem tudhatjuk, hogy a kérdező esetében miért mentek szét... Lehet komoly ok, de egy apró hülyeség is.

2019. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyet èrtek az elsővel.. soha többet gyerekes apuka..
2019. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!