Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első együttlét szülés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 hónapja született meg kisfiam hüvelyi úton. Párommal már alig bírunk egymással annyira kívánjuk egymást viszont az a problémám hogy nem tudom milyen lehet szülés után a szex.. rendesen úgy érzem magam mint aki “ újra szűz “ és épp készül elveszíteni.. páromnak úgymondva elég méretes szerszáma van ez a másik hátulütő.. kinek milyen volt az első együttlét a párjával? és milyen póz az amiben talán nem fog fájni? tényleg rendesen félek 😂

2019. ápr. 22. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem fájt. Sok síkosító oldotta meg a problémát,( Bartoline síkosító volt ami nem csípett) felül voltam. Pár hónapot vártunk. Most 8 hónap elteltével, jobb mint valaha is volt úgyhogy az idő tuti megoldja.
2019. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nalunk hat hónap kínlódás volt. Nagyon fájt a gátsebem. Az első behatolás borzasztó volt még hat hónap után is. Óvatos volt, pár perc alatt elmúlt a fájdalom. Ez sokaig tartott így, hogy a behatolásnál figyelmesnek kellett lennie. Kb milliméterről milliméterre. 6 év telt el, néha még most is érzem, ha nem vagyok elég nedves, feszít. De nagyon ritka. Kitartás. Másoktól ezt nem hallom, barátnők bevallása szerint semmi gond nem volt náluk.
2019. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) még annyi kérdésem lenne hogy ha gátmetszéssel szültem, elképzelhető hogy neki “ tágabb “ leszek? :/ bár ahogy én érzem mintha szűkebb lennék sokkal... nem rég használtam hüvelykúpot és alig tudtam feltenni.. nem tudom mire számítsak.. tényleg nagyon félek .. gumival fogunk védekezni arra gondoltam hogy azt jól körbesikosítozzuk.. ez így működhet először?
2019. ápr. 22. 21:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Kettes neked is köszönöm a választ :) próbállok rá felkészülni de valahogy mindíg elrettenek az egésztől amikor oda kerül a sor :/ pedig elképesztően kívánom..
2019. ápr. 22. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Azon kívül, hogy egyáltalán nem kívántam a szexet vagy egy évig ha nagynehezen 'be is adtam a derekem' olyan volt, mint terhesség előtt
2019. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

A elsonel nagyon kellemetlen volt vagy fel evig, pedig konnyu szules volt.

A masodim szulesem nehez volt, kb hetekig fajt az alfelem, tartasi gondjaim voltak, majd ugy a 6.heten elvagtak. Ra 2 hetre probaltunk kozeledni eloszor, hat kellemetlen volt, de nem volt az, hogy meg kellett szakitani feluton mert fajd, mint az elsonel.

2019. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Császárral szültem, alig vártam h leteljen az a 6 hét. Nekem semmi negativ érzésem nem volt, minden pózban jó volt es nem fájt pedig az én férjemnek is eleg nagy van. Nálunk inkább ő feltett engem jobban, nem én saját magamat...:D
2019. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Alig bírtuk kivárni a hat hetet. Egyáltalán nem fájt, elképesztően érzékeny voltam odalent, jó értelemben. Pár perc múlva orgazmusom volt. Ez elmúlt hónapok alatt, most már ugyan olyan mint terhesség előtt. Lassan 2 éves a gyerkőc.
2019. ápr. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gátsebem nekem is volt. Párom szerint szűkebb vagyok mint régen, ő úgy érzi. Lehet a dokinak így sikerült összevarni... Sok előjáték, sok síkosító. Nekem tényleg csak ez az egy síkosító vált be. Pont ezen az oldalon ajánlotta valaki. Az első pár alkalom fájdalmas volt. Volt hogy picit véreztem is. De tényleg az idő oldotta meg az egészet
2019. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alig bírtam a 6 heteket kivárni, mindkét kislányom születés után brutál libidóm is volt. Mondjuk nekem terhesen is, rám pozitívan hatnak a hormonok. 😄

Az első szülés után is sokkal jobb lett, mint előtte, a második után meg még jobb. Kíváncsi leszek, hogy a 3. után mi lesz. 😄

2019. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!