Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem tulzas?

Ez csak szerintem tulzas?

Figyelt kérdés
Junius elejere varom a kisfiamat. Megsem szuletett meg,de edesanyam es a nagymamam mar most szo szerint bele POFAZIK a nevelesbe. Hiaba mondjuk parommal,hogy megoldunk mindent nemkell segitseg nem ertik. Mar a nev valasztasba is megprobaltak bele szolni. Nem is azzal lenne a baj,hogy tanacsot adnak. Hanem ha peldaul nem fogadom meg azt,hogy hova tegyem a babaagyat orditanak szo szerint,amit nem birnak az idegeim elviselni,a terhessegi magasvernyomas betegseg mellett. Semmi sem jo,amit parommal csinalunk. Mar miattuk veszekszunk csak. Hiaba a szep szo is nem hat. Az ocsem melle egy plussz. Azt mondja elvagja a torkunkat,a gyereket is meg kiboritja a babakocsibol,s a tobbi. Nem lehet megmaradni melletuk mar. Ocsem 13 eves,szerintem eleg nagy a feltekenyseghez. Marmint ahoz a feltekenyseghez,hogy edesanyammal cumisuveget,meg cumit vetetett. Plusz allandoan utne a hasamat ami miatt mar felek tole. Edesanyam nem szol ra,mondvan hogy feltekeny majd elmulik. Ezert is orditanak ha en vagy parom ra szolunk ha ilyeneket csinal. Szerintetek en gondolom tul oket? Vagy lehet ezt birni?
2019. máj. 4. 11:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Pfff... Full gáz, de ti is azok vagytok. Két felnöttnek látszó kisfiú-kislány, akik most papás-mamást játszik.

Hát nyuszika! Most állj a sarkára, mert ez nem fog javulni!

2019. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Megegyszer leirom,nem lealacsonyito kommenteket kertem.

A parom is felnott ferfi,de nem engedem le allni veszekedni,hogy azutan o legyen a fo hibas. Ahogy mondtam,ha ocsemre ra szol azert is orditas van.

2019. máj. 4. 11:54
 13/33 A kérdező kommentje:
De le irom azt is,hogy parom 27 eves.
2019. máj. 4. 11:55
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én hagynám, hogy a párom kimondja a leendő nagyszülőknrk, amit gondol. Hidd el, én is sokáig nem hagytam neki, aztán egy ideje rá hagyom, nem is okoskodik az anyám, hogy neveljem a gyerekeimet. Mondjuk nem is sürün keres minket, de engem ez cseppet sem zavar.
2019. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,hat lehet hogy ez lesz. Mert nem hinnem,hogy az en szavam valtoztato lenne itt. :(
2019. máj. 4. 11:59
 16/33 anonim ***** válasza:
86%
Fura vagy te is és a családod is. Ez a viselkedés amit leírsz már ne is haragudj de elég primitív emberek benyomását kelti.
2019. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
En lennek fura es primitiv amiert nem akartam eddig ki robbantani egy csaladi vitat?
2019. máj. 4. 12:08
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akartam, de már elegem lett, hogy bármit mondok, nem használ. Így legalább van oka anyámnak nem jönni.
2019. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy kis vita meg kioktatás a családban, rögtön aznap amikor bejelentettük a babát. Ebből okulva erősen meghúztuk a vonalat, hogy milyen szinten avatjuk bele a dolgokba a családot. Pl már a baba nevét sem mondtuk meg, mert ebből is kiabálás volt, de a babaszobát is pl csak félkészen képen látták.

Határozottnak kell lenni, aki meg kiabál ott kell hagyni. Már bocs, de még a hasadban van a gyerek és már óriási konfliktusok vannak, mi lesz ha megszületik? Nálunk a fenti szankciók is elegek voltak ahhoz, hogy mindenki szépen befogja a száját és tudomásul vegye, hogy a gyerek akik várunk az a miénk és senki másé, a döntések amiket hozunk vele kapcsolatban, pedig kizárólag rajtunk múlik. Azóta csak mosolygós, csendes beletörődések vannak ha valakinek valami nem tetszik.

2019. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű történt...

De muszáj lesz a sarkadra állnomd, mert se neked, se a párodnak, de legfőképp a babának nem lesz ez így jó!

Ez nem egészséges környezet számára!

Próbáld máshogy kezelni a dolgokat... Bár tudom hogy egy kívülálló könnyen beszél, meg osztja az észt... De össze kell fognotok a pároddal a születendő gyereketek érdekében és valami megoldást találni(költözés, meg mondjátok a magatokét, stb), mert ez mérgező környezet a te kis családodnak.

Sok sikert!

2019. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!