Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor engedtétek először,...

Mikor engedtétek először, hogy tv-t vagy mesét nézzen a gyerek?

Figyelt kérdés
Az én babám még picike,csak 4hónapos,de látszik rajta, hogy érdekelné... Gondolom csak a színek miatt,de egyik nap bekapcsoltam neki telón a mesét, h lefoglalja. (Kórházba voltunk, nem volt játéka) Ma meg úgy sírt, h semmi, de tényleg semmi nem nyugtatta meg, de az a k.va mese igen!
2019. máj. 15. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Fura, hogy egy 4 hónapost már lefoglaljon a képernyő. Az idegrendszerének nem tesz jót. Mi korán kezdtük, kb. 1 évesen, csak állóképes mesét nézett youtube-on, boribon, ilyeneket, maximum 10 percet egy nap, most lesz 2 éves, most már rendes mesét néz 15 percet hagyom nézni, sokan ezt is károsnak tartják, egy 4 hónapossal semmiképpen sem nézetném. Egyébként nem is fogják fel, hogy mi a mese és mi a valóság, a lányom múltkor nézte a teletubbies-t, egy labdát kerestek benne, ő meg odahozta a sajátját.
2019. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
4 hónapos volt az én babám is amikor a tv-re először felfigyelt. Nálunk azóta egész nap megy háttérzajként az m2 de kb rá sem hederít, most 1 éves. Szerintem van 10 perc egy nap amikor figyeli a tv-t de egyébként nem érdekli. Megfelelő ütemben, sőt inkább gyorsan fejlődik, rengeteget játszunk, sétálunk és nem figyelemzavaros. Tudom, le fognak itt pontozni mert manapság ez nem divat / káros / lusta dög anyuka vagyok stb de le sem tojom, úgyhogy hajrá!
2019. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves, egyedül akkor nézett mesét, amikor beteg volt, mert ha elkezdett mozogni, azonnal belázasodott. Akkor napi fél órát nézte 3 napig. Egyébként csak hajvágashoz (havi 1 alkalom, kb 3 perc).
2019. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!