Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magadat és gyermekedet,...

Magadat és gyermekedet, mennyire tartod szépnek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 11:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%
Némi túlsúlyt leszámítva szépnek látom magamat, igen. Az arcomat nagyon szeretem, de szép formás a mellem és a fenekem is. Nagyon szeretem a hasamat is, mert bár nagyobb, mint a gyerekek előtt volt, arra emlékeztet, hogy ott növekedtek a lányok. A nagylányom igazi kis csinibaba, szőke, világítós kék szeme van, huncut mosolya. Ő a születésétől kezdve gyönyörű. A kicsi besárgult és elég dagi volt, mikor született, ő az első 2 hétben nem tetszett. Persze imádtam, de vannak nála szebb újszülöttek. 😊 Kb 1 hónapos korára kikupálódott, azóta csodaszép ő is.
2019. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Szépnek sosem tartottam magam, inkább érdekesnek és vonzónak, ma már egyáltalán nem érzek igy. De a férjem annak lát és ez a lényeg. A lányom kifejezetten szép, 16 éves, bomlanak érte a fiúk, úgy hogy nem csak az elfogult anya beszél belőlem.
2019. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem voltam oda a külsőmért soha, de csúnyának sem látom magam (általában :D). Ha őszintén és objektíven akarom nézni, az átlag 30+ anyukánál jobban nézek ki valamivel (31 éves vagyok), ami egyébként nem az én érdemem, az alakom genetika.

A gyerekeim szerintem gyönyörűek, de ahogy észrevettem, mások szerint is, mert lépten-nyomon mondják, még tök idegenek is. Egy kislányom és egy kisfiam van.

2019. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%

Az arcomat és a testalkatomat szeretem. Bár van rajtam túlsúly, de arányosan oszlik el, homokóra alkat vagyok amit nagyon szeretek. Ezt leszámítva nem tartom magamat szépnek, de ez lehet csak önértékelési probléma.

A kislányom még nem született meg, de tegnap kaptunk egy 3D-s felvételt róla és mindenkinek az volt a reakciója, hogy nem rám hasonlít. És ezt nem mint ténymegállapítás, hanem erős döbbenet és kis kétségbeesés követte, mert mindenki az én arcomat várta vissza benne. Nem tudom egyelőre ebből milyen következtetést vonjak le, de én még a kicsi külsejét sem veszem 100%-osnak :)

2019. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%

A kérdés elég felesleges abból a szempontból, hogy hidd el, minden válaszolónak "mások szerint is gyönyörű gyerekei" lesznek. Itt soha senki nem elfogult, hanem mindenkinek csodaszép gyerekei vannak ;)

Saját magára sem fogja senki írni, hogy ronda. Mindenki átlagnál csinibb lesz.

Eddig az összes ilyen kérdésre csak átlagnál szebb anyukák írtak, gyönyörű gyerekekkel :)

Ebből kitalálható az én válaszom is. Az átlag anyukákhoz képest szebbnek tartom magam, a gyerekeim pedig nagyon szépek a környezetem szerint is.

2019. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

Mikor milyen hangulatban vagyok.

Az arcomat legtöbbször szépnek látom. Az alakomat sajnos elhanyagoltam az utóbbi időben, azon van mit javítani.


A 6 éves fiam viszont gyönyörű. És szerencsére nem csak én látom így.

2019. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
A gyerekeimet szépnek találom. Magammal ki vagyik békülve, nem változtatnék semmin a külsőmön.
2019. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%

Magamat olyan átlagos szürke egér ék tartom. Nem tartom csúnyának magam, de szépnek sem. Olyan elmész mellette az utcán és fel se tűnik típus. :D


A kisfiam egyszerűen gyönyörű. Az amúgy mufurc védőnőnk is mondta hogy ritka az ilyen gyönyörű baba. Hát igen, apjára ütött. :D

2019. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%
Gyönyörű gyerekem van, nem gondolom magam csúnyának, a férjem szerint szép vagyok. Ennyi elég.
2019. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Mondanám, hogy olyan vagyok, mint a jó bor... de tényleg. Közeledek a 40-hez és most már kezdem szépnek látni magam.


A gyerekem? Nem tudom, hogyan hoztuk össze, de egy ritka jól sikerült kisfiú. Nem csak okos, hanem gyönyörű is. Nem mondom, hogy nincsenek (testi) hibái, de összességében így is képeslapra-való :D

2019. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!