Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magadat és gyermekedet,...

Magadat és gyermekedet, mennyire tartod szépnek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 11:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%
Mindig is alacsony volt az önbizalmam, és ez kiül az arcomra is. Sosem tartottam magamat szépnek, mellette állandóan volt rajtam mindig is 10-20 kg felesleg, amióta az eszemet tudom. Ha néha erőltetésre le is fogytam, akkor sem tartottam magamat szépnek. A férfiak sosem bámultak meg, fogalmam sincs milyen érzés, amikor egy férfinak csorog utánam a nyála, vagy szemezni akarna velem. Bár a férjemnek tetszem, érezteti velem, és mondja is. A babánk viszont gyönyörű, de szerintem minden anyukának a magáé a legszebb :)
2019. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
Az az érdekes, hogy mindenkinek gyönyörű képeslapgyerekei vannak, de a bölcsis, ovis és sulis csoportokban/osztályokban is csak 1-2 igazán szép gyerek van, a többi legjobb indulattal is max. átlagos, vagy inkább aranyos/karakteres, mint gyönyörű. Azt gondolom, piszok sok ezekszerint az elfogult szemellenzős anyuci.
2019. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%
12: szerintem az átlagos és aranyos gyerek is a szép kategória. Vagy legalábbis nekem. Én pont, hogy kevesebb olyan kisgyereket látok, akin megakad a szemem azért, mert csúnya. A lányom ovis csoportjában kb. 25-en vannak, talán 3-4 kifejezetten csúnya kisgyerek van köztük (már bocsánat). A többi nekem szép, még ha változó mértékben is).
2019. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy előttem is írták ez teljesen felesleges kérdés, itt minden nő azt írja majd, hogy az az ő gyereke a legszebb és persze az összes idegen szerint is mindenki őt csodálja.

Ugyan menjetek már el egy óvodába , maximum 1-2 szép gyerek van,A gyerekem baba kora óta modellkedik, gondolom azért , mert látnak benne valamit. De nem vagyok vak, és látom hogy vannak nála sokkal szebbek az igazán szép tényleg ritka.

2019. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy mindenki szépnek látja a saját gyerekét. Az lenne a baj, ha nem látná annak.

Amúgy meg kb minden ember, aki meglát egy kisgyereket és kapcsolatba kerül valahogy a szülővel, azt mondja szép vagy aranyos - minél fiatalabb a gyerek, annál inkább a "de szép baba" fog dominálni.

2019. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
31%
Én magamat mindig is egy szép nőnek tartottam és ez a kisugárzásomon is érezhető illetve állandóan megnéznek a férfiak ami elég frusztráló. A férjem egy ritka jóképű pasi és ezt nem csak én mondom; a random pénztárostól a banki ügyintézőn át a szomszéd idős bácsiig állandóan teszik rá a megjegyzéseket, hogy milyen szép ember. A kislányunk a kettőnk ötvözete de inkább az apja szerintem, nagyon szép kislány, olyan reklámbaba, mindenki el van tőle ájulva. Mondjuk nagyon mosolygós így az még pluszban rátesz egy lapáttal.
2019. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
21%

A kisfiam helyes kis pasi, még csak 20hónapos, de az a huncut mosolya elbűvölő, apjának is vannak nevető gödrei az arcán és örökölte. Teljesen apukája magas szikár erős gyerek, és már most olyan arcokat vág, mint egy érett pasi. Viszont amikor bambul, akkor hihetetlen aranyos nem szépnek mondanám, csak olyan kis édes. Viszont az alap arca tekintete, meg ahogy magyaráz attól olvad a környezet. Eddig mindenkitől azt hallottam vissza, hogy olyan mini pasis. Nem vagyok elfogult anya, de tényleg nagyon belevaló a pelenkásunk. 😄 Magamat??? Hát hogy is mondjam, forognak utánam az utcán, bár én nem tartom magam olyan hű, de jó nőnek. Bőven van nálam szebb nő, ez van, nem zavar nem vagyok már tini 26vagyok. Van némi plusz súly rajtam kb 8 kg, dolgozom rajta mást tenni nem tudok. Viszont amit szeretek magamon az a derékig érő sötét hajam és világos egész jó állapotú bőröm, bár ha nem alszom meglátszik. 😅 Amit nem szeretek, hogy nem vagyok valami magas 165 vagyok és 58kg hozzá. Homokóra alakom van, eloszlik, de én másokkal ellentétben nem szeretem, mert annyira kerek voltam 53kg-osan is, hogy lazán mindenhol lehusiztak... Jobb lenne inkább kevesebb kerekség, de ezt dobta a gép. Az arcom picit karakteresebb, egyáltalán nem babás, mint a mostani ideál. Nincs is hatalmas ajkam, na azt pl. bánom, mert lehetne formásabb a szám. Szóval van, amikor jól elvagyok magammal van amikor nem. A férjemnek tetszek és ez a lényeg. Nekem tetszett a kérdés, jó volt kiírni magamból ezeket.

Amúgy igen a saját gyerekével a legtöbb anyuka elfogult, de nagyon, de ez így van jól. Akit szeretünk, az a szemünkben szebb. 🙂

2019. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom megérkeztek a bányarémek azért van mindenki lepontozva. Bóknak veszem, köszi. 😏
2019. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha bóknak vennéd nem lennél vérig sértve :)
2019. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
30%
Gyonyoru vagyok en is, a palim is, es a gyerekunk is xd nem fejtem kixd minek...
2019. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!