Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magadat és gyermekedet,...

Magadat és gyermekedet, mennyire tartod szépnek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 11:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
38%
19: ki mondta, hogy meg vagyok sértve? Nem érint meg a lepontozás egy kicsit sem 😂 Ellenben a lepontozók indokára kíváncsi lennék, szerintem nekik vannak komplexusaik. 😅
2019. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%

A lányunk kb így néz ki, ma meg is lepődtem mennyire hasonlít rá. Mindenki döntse el maga hogy szép gyerek-e:

[link]

Ebből ki lehet engem is következtetni mert ő kb én miniben. Sosem voltak problémáim sem az arcommal sem a testemmel.

2019. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
39%

Nem tartom magam különösebben szépnek, inkább átlagosnak mondanám, de nagyon szerencsés vagyok a testalkatomat illetően.


A kislányom viszont meseszép! Mindenki rácsodálkozik, akárhová viszem, idegenek állítanak meg, hogy nem bírják szó nélkül hagyni, hogy milyen gyönyörű.

2019. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha belegondolunk, minden bántás nélkül, olyan nincs hogy itt mindenki gyereke meseszép meg csodaszép meg csodájára járnak. A legtöbb ember dícsérni szokta a kisgyerekeket, akkor is, ha nem épp...hm...plakátra valók. Sőt, reklámokban is látok olyan csúnyácska (de cuki) babákat hogy ihajj. Kislányokat pedig sok reklámban kifejezettem rondácskának látok. Mind aranyos, de kevés a szép. Mindazonáltal nekem is csúszott már ki a számon full átlag gyerekre hogy jajdeszép csak mert tudom hogy a szülőknek jól esik. Ebből (is) egyértelmű, hogy mennyire hiszékenyek az anyukák itt is, hogy cirka 12-14 nő is mind aki ide írt olyan meseszép gyereket nevel hogy csodájára járnak....ez irreális. Feltehetőleg az ide írók közül 1-nek, maximum 2-nek lehet tényleg átlagnál szebb gyereke, a többi legfeljebb átlagos, csak a szomszéd megdicsérte meg a bölcsisnéni, de tudjuk hogy sok ember alapból minden gyereket megdicsér.
2019. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%
Megnéztem, közel 20 anyukából MINDEGYIK meseszép gyereket nevel. Gondolkodjatok már kicsit, ez mennyire lehet valóságnak megfelelő. Le kellene venni a szemellenzőt, különben nagy csalódások várnak.
2019. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%
En ehhez csak annyit fuznek, hogy anyukam mondagatta mindig, hogy milyen szep baba voltam. Ocsmany voltam. De tenyleg. Szoval azert voltak ott hormonok amik arra kesztettek, hogy megis megetessen 😀 amugy kisgyereknek meg felnottnek mar tenyleg szep lettem (szerintem) de volt mar olyan komment, hogy erdekes.
2019. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
44%

Véleményem szerint meglehet, hogy csak azok az anyukák kommenteltek akiknek valóban szép a gyermekük. Azok pedig akiké annyira nem, azok írták az utolsó pár kommentárt / pontozták le a többieket és lapítanak mint szar a fűben. Speciel tudom objektíven szemlélni a saját gyerekemet: kicsiként nem volt szép, kopasz volt pufi kis ragyás arccal. Most már kikupálódott és valóban szép kisgyerek lett, sokan mondják is. A "jaj de aranyosat" nem könyvelem el annak, hogy a gyermekem szemetgyönyörködtető de a "ritkán látni ilyen szép és mosolygós kislányt" igen főleg mivel igen gyakran mondják idegenek.

Azt pedig külön nem értem, hogy emberek akik itt vagdalkoznak, hogy a kommentelők biztosan hazudnak és igaziból rondák sőt vakok azt szánalmasnak találom. Komolyan ennyire fáj nektek ha valaki szépnek tartja magát és a gyerekét? Elképzelni sem tudom hogyan nézhet ki és mennyire lehet önbizalomhiányos az akit zavar más emberek ilyesfajta nyilatkozata... Nagyon mélyen lehettek. De persze, most majd biztosan jön a válasz: az az önbizalomhiányos aki ideírja, hogy gyönyörű és bizonygatni akarja itt idegeneknek. Nem. Válaszoltam egy kérdésre ami fent olvasható, őszintén ahogyan én gondolom az pedig már szubjektív ki mit / kit tart szépnek. A taplókat javarészt senki.

2019. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
72%
Akkor én mint kivülálló válaszolnék. Még nincs gyerekem. De nagyon örülök az itteni válaszoknak, így megnyugodhatok, hogy nálunk sem lesz gond! Biztosan szépnek fogom látni!
2019. máj. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
71%

27 ez butaság, hogy akinek ronda az lapít. Miért? Ez totál névtelen fórum. Itt pont leírhatja hogy az övé meseszép.

Nem, nem fáj nekem sem hogy ennyien meseszépnek tartják a gyereküket (bocsánat, nem is ők, hanem a környezetük, akik az utcán is megállítja őket hogy elmondja milyen álomszép a gyerek), de felnőtt emberek vagyunk, jó lett volna őszinte válaszokat is olvasni. Hogy pl. "szép a szeme és a pofija, de a fülei kicsit elállnak - ettől még nekem ő a legszebb." Aranyos és őszinte beszélgetés alakulhatott volna. Erre jön mindenki azzal hogy "csodaszép" meg "egyszerűen meseszép" a gyereke, akinek csodájára járnak. Mint valami buta papagájcsapat, akik még véletlenül sem akarnak lemaradni egymás mögött és elindult hogy kinek "gyönyörűbb" a gyereke. Mint az óvoda ahol azon versenyeznek a kislányok, hogy az ő apukájuk a legerősebb. Csak abban a korban aranyos. Ebben már nevetséges.

2019. máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
71%

"Elképzelni sem tudom hogyan nézhet ki és mennyire lehet önbizalomhiányos az akit zavar más emberek ilyesfajta nyilatkozata..."

Te egyszerűen naiv vagy, ha elhiszed vagy te is az eddigi válaszolók egyike vagy meseszép gyerekkel.

2019. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!