Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem minden hétvégén dolgozn...

Férjem minden hétvégén dolgozni akar, így alig lesz velünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislanyunk 11 hónapos.

Férjem a hétközbeni munka után szombaton és vasárnap is maszekolni szeretne. Így gyakorlatilag semmi kikapcsolódásunk és közös programunk nem lenne.

Anyagilag nem vagyunk tehetősek, de szépen élünk. Ő költözni szeretne jelenlegi lakasunkbol és minél gyorsabban pénzhez jutni, hogy menni tudjunk, ezért vallalna a munkát.

Én nagyitom fel nagyon ezt a problémát vagy ti is kiakadnatok rajta?

Sosem lennénk együtt hárman, alig lenne ideje a kislanyunkra :(

És nekem is nagyon hiányozna, úgy erzem ha soha nem tudunk kikapcsolódni én abba beleörülök.


2019. máj. 21. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi bevállaltunk 2 nehezebb évet azért, hogy egy gyönyörű kertes házban élhessünk jó környéken. Már 2 éve élünk itt, imádjuk, mindig örömmel jövünk ide haza, hétvégén is élvezzük a kertet, a csendet, a természet közelségét, a normális szomszédokat. Nekünk megérte.
2019. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjem is megy mindig. Mi ezt megbeszéltük, hogy ez az ára annak, hogy olyan otthonunk legyen amire mindig vágytunk. A hét minden napján dolgozik, de tudunk időt szakítani egymásra és a gyerekre is. Van, hogy hétközben kivesz egy napot és együtt vagyunk itthon, elmegyünk moziba, étterembe. Egyébként hétköznap 8 órában dolgozik, fél 3ra itthon van. Ha éjszakás 10re megy, én meg 4 órában dolgozok még, így délre én is itthon vagyok és a délutánt együtt töltjük. De van úgy, hogy a pihenőnapja hétköznapra is esik. Hétvégén maszekol. Általában 4re ér haza. Ha szeretnék programot akkor úgy szervezzük, hogy az is beleférjen. A bölcsibe mindig együtt megyünk a gyerekért, utána itthon játszunk az udvaron vele, játszóházba, jatszótérre visszük 1-1.5 órára. Míg főzök mesét olvasnak, legóznak a nappaliba. Fél 10 körül alszik el e kisfiunk, mi meg éjfél körül. Nem panaszkodok, nekünk működik így is. Ő sem akar örökké robotolni, de ki kell forrja magát minden. És ez az ára, hogy normális keretek között, de mindent meg tudjunk adni a gyermekünknek és nekünk sincs okunk panaszra. Évente 2 wellness és 2 nyaralás is belefér. Megértelek téged és a férjed is!
2019. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Ki lehet adni addig is a sajatot, kozben tovabbkepzes/atkepzes ferjednek, vagy neked, vagy akar mindkettotoknek, vagy megvarni, hogy te teljes allasban dolgozhass, es akkor nem kellene bealdozni a kozos hetvegeket.
2019. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

Becsülendő a férjedben, hogy feláldozza magát értetek.

Gondolkozz az ő fejével.

Valószínűleg, neki is fájdalmas nélkületek lenni a hét minden napján, de a cél lebeg a szeme előtt. Ezért nem haragudni kell rá, hanem tisztelni érte.

Nálunk pl. még esténként se látja a gyerekeit a párom, mert ő külföldre kényszerült menni dolgozni az anyagi nehézségeink miatt. Kb. 5-6 hetente látjuk.

Ehhez képest a te helyzeted nagyon jó.

2019. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14# tènyleg tök jól, hogy felàldozza magàt a fèrjed, kàr, hogy majd meg sem ismerik a gyerekei..

A kèrdezô esete persze màs, de kèrdès, hogy meddig kène robotolnia hètvègèn is.. Èn inkàbb èlnèk szerènyebben, de csalàdkènt, mint hogy a fèrjem kikèszüljön ès alig làssa a csalàdjàt.

2019. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!