Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szleng szakértők? . Tényleg...

Szleng szakértők? . Tényleg ilyen öreg lettem.

Figyelt kérdés
A 11 éves öcsémet azzal szivatják hogy nem tudja a POTI szleng jelentését. Tudja esetleg valaki hogy mi ez??? NO POTI illetve NE POTIZZ formában mondogatják. Már én érzem magam kínosan hogy sose hallotam pedig 18 éves vagyok....

2019. máj. 21. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Minecraft és hasonló játékokról készült videókat nyomnak most a korabeliek, fiam osztályában egész nap a Minecraft, meg a Subnautica a téma. Meg a Fortnite, amiből a táncokat majmolják egész nap.
2019. máj. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg a Minecraftból ered, a potion - bájital - rövidítése. Különféle PVP - egymás ellen harcolós - játékoknál az életüket feltöltőkre mondják azt, hogy "potizik".
2019. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előbbi válaszomat kiegészítve:


Rengeteg fajta bájital létezik, van olyan, ami feltölti a HP-dat (életedet). Ha érdekel: [link]

2019. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok,de voltam feleannyi is,és pont mikor 11 voltam jött be divatba a metin2 nevű játék😂 Én is játszottam vele,mint mindenki más,és igen,a poti az a különböző "bájitalok" élet,gyorsaság stb.. növelésére szolgáló itókák neve volt. Akkor nem gondolkoztam ezen,de logikusan a potion szóból ered. Es igen csalás volt harc közben potizni😂

Nem újkeletű szó ez,csak tipik a hasonló korban levő fiúk játszanak olyasmi jázékokkal ahol lehet "potizni".:D

2020. jan. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!