Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a gyed alatt csökken a bevételetek?

Figyelt kérdés

Elsőként leszögezem, tudom hogy kb a világon sehol nincs ennyi évig ellátás és tudom hogy az Angliában élő barátnőm kb alig kap több családi pótlékot mint én. Szóval a kérdés most nem erre a vonalra megy rá.

De kb havi 100-120 ezret tudok csak félre tenni átlag költés (hitel,rezsi,kaja, baba, kutya, benzin, hétvégéken 1-1 program, ilyesmik) mellett. Még dolgoztam jóval több volt, meg ugye a bónuszaim... Nehezen bírom. Persze ez az időszak nem erről szól, de kicsit nehezen szokom meg :(


2019. jún. 17. 21:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát én is eltoltam mindent későbbre.

Az a baj minden barátnőm meg mind 2 tesóm jóval idősebb nálam és mindenkinek lassan iskolás gyereke van és mindig úgy érzem le vagyok maradva mindennel..

2019. jún. 17. 21:59
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Hu en mar rettegek. En keresek jobban igy minusz 200 lesz a kiesesunk. Nemhogy felre nem teszunk, orulok, ha a megtakaritashoz nem kell nyulni. Most elore teszek felre a jovo evi kocsibiztositasokra mert 100 ezret tuti ki nem csengetunk egy honapban jovore (hal isten mind a ket kocsi egy honapra esik es meg a vizsgak is...) ahhh nem is akarok rola beszelni 😀
2019. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha max. gyed mellett félreteszel 100-120 ezret, akkor ergo szinte mindent a férjed fizet. Ez szerintem teljesen normális egy házasságban. Ezzel jár a gyereknevelés. De ha neked annyira fontos a pénz, akkor gyerek bölcsibe, te meg dolgozhatsz gyed mellett, 156 ezer gyed+fizetés, csp, 10 ezer adókedvezmény, férjed fizuja, gyerekkel is kevesebbet kell foglalkozni.
2019. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
2 éves kora előtt nem akarom bölcsibe vinni, úgyhogy ez van. És utána is csak 6 órába megyek max vissza, ne legyen ott reggeltől estig.
2019. jún. 18. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!