Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te babád eljátszik egyedül?

Te babád eljátszik egyedül?

Figyelt kérdés
Fiam ahogy lerakom a jatszószőnyegre elkezd sírni. Elég bosszantó, hogy tudom semmi baja mert nemrég evett, kipihent, tiszta a pelus, nem fáj semmije és mégsem érzi jól magát a játékokkal. Ha leülök mellé és mutogatom neki a játékokat vagy mondokazunk közben, akkor elvan, de egyedül nem. A konyha mellett van a szőnyeg, tehát látja azt is hogy ott vagyok. Más gyermeke is ilyen? Mit rontottam el? Vagy ő egyszerűen ilyen? Tudom, nem a legnagyobb probléma, engem mégis zavar, mert egy kávét nem tudok meginni,vagy mosást berakni míg ő játszana pl. Csak ha sír, de úgy meg nem akarom hagyni
2019. jún. 23. 06:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én 8 hónapos fiam sincs el 4 hónapos kora óta, addig el volt 45 percet is.

Olvasd el az "Unatkozó félévesek" című cikket a Kismamablogon.

Ha beírod a Google-be, az első találat.

2019. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!