Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogy telik egy napotok?

Anyukák! Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Elsősorban otthon lévő kisgyermekes anyujáktól kérdezem. Nem babák napirendjére vagyok kíváncsi, hanem, hogy te miket csinálsz egy nap. Bár persze összefügg szorosan a baba napirendjével.
2019. júl. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

8-9 körül kelünk, peluscsere, a kicsi szopizik, a naggyal reggelizünk. Általában pékáru, felvágott, zöldség, de ha nincs itthon ilyesmi, akkor sütök eg gofrit vagy banános palacsintát is szívesen. Kiengedjük és megetetjük a tyúkokat, a nagy már sokat segít ebben. Ősztől tavaszig séta, bolt, posta, védőnő, játszótér van délelőtt, ebben a hülye melegben benti játék.11 körül kap a kicsi valamilyen gyümit vagy zöldséget kis gabonával dúsítva, a nagy gyümit eszik. Fél 1-1 között ebédelünk a naggyal, 1-kor mindenki megy pihenni (én is). A kicsi 2 körül szopizik, utána még visszaalszik, kb 4-ig, amikor kel a nagy is. Uzsi szopi a kicsinek, gyümi/tejtermék a nagynak, nekem egy jegeskávé. Ha délelőtt bedobtam mosást vagy van a szárítón, akkor teregetek/hajtogatok, utána főzöm meg a vacsit+másnapi ebédet. 5 körül kimegyünk medencézni, 6 körül jön a férjem, akkor játszóterezünk, vásárolunk, stb. 8-kor együtt fürdenek, utána vacsi, mese, fogmosás, stb, 9-re alszik mindkettő. Kb éjfélig szoktunk ébren lenni még, szeretkezünk, filmezünk, beszélgetünk, társasozunk, stb.


Kaják után mindig felsöpröm a konyhát, letakarítom az etetőszékeket, este felmosom a nappalit. Nagyobb takarítás hkn nincs, hétvégén van porszívózás, fürdőszobatakarítás, stb.

2019. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Másfél éves a nagy, 5 hónapos a kicsi, ez lemaradt. 😊
2019. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6-kor ébredés, kávé, peluscsere, reggeli, mese addig anya (azaz én) tornàzik egyet, majd főzés addig körülöttem sertepertél. Nagyjából rendet rakok aztán alszik egyet ebéd után még kiságyba addig én mindig mást csinálok most épp barackot szedek és elrakom a fagyóba. 2 fele felkel, aztán uzsonna kint az udvaron medence (neki valo babamedence) v homokozik, 6kor furdes es vacsi, mese, addig en pakolaszok es 8kor alvas neki. 2 eves.
2019. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!