Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti voltatok fesztiválon mióta...

Ti voltatok fesztiválon mióta van gyereketek?

Figyelt kérdés
Láttam pl Tücsinél és Vasvári Viviennél, hogy voltak Soundon. Kicsit irigylem őket, en annak is örülök ha 2 havonta eljutok egyedül fodrászhoz 🤣
2019. júl. 5. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Velük együtt kis vidéki fesztivál nappali programjain igen. Másra nem mennék nélkülük sem.
2019. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Volt fesztiválon voltunk de csak 1 napot, több napra már amúgy se az én világom


Augusztusban a Budapest Parkba megyünk koncertre, aztán pont utána másnap indulás babástól wellnesselni, húzós lesz :)


De már voltam 2* moziban meg egyszer színházban mióta megvan a baba csak ott barátnőkkel.


Én nagyon szeretek eljárni akár babával együtt akár nélküle.


5 hónapos múlt a pici

2019. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan úgy vagyok mint te. De szerintem ebben nagyban szerepet játszik, hogy még a pici pici ehez, külön meg nagyon nincs igényünk erre. Gyerek előtt szépen kiéltük magunkat 😀 most már nagyon jól tudnak esni az igazi családi programok.
2019. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Soundra akkor se mennék, ha nem lenne gyerekem. Akkor bármilyen más buli inkább. Amúgy nem, nem voltam. 9 hónapos a kisfiam. Nem is tudnék elmenni...cicin alszik el, hajnalba is vagy 5ször kéri. Meg nem is hiányzik hogy menjek. Mostmár róla szól az életem. És nekem ugyanúgy teljes így, hogy vele megyünk mindenhova. Pl. most nyaralni jövő héten ☺
2019. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Előtte sem
2019. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ahogy előtte sem huszonakárhány évig. Utálom a zajos helyeket és a tömeget. Akkor már inkább a fodrász, egy séta a parkban vagy egy jó könyv. És nem hiányzik hogy nem "éltem ki" magam.
2019. júl. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly kimentünk a férjemmel a Campusra. Természetesen nem egy egész napra, mert amúgy egy pénteki nap volt és napközben dolgoztunk. A gyerekek 5 és 2 évesek voltak akkor. Meghallgattunk egy pár koncertet, beszélhettünk ismerősökkel, stb. Anyu vigyázott a gyerekekre addig.
2019. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szigeten voltam Pink koncerten, ami kimondottan fesztivál volt. Nagyon jó, hogy nem hagytam ki.

🤗

Egyébként idén még a barátnőm lanybucsu járat se tudtam elmenni, mert tavaly anyu bevallalta őket, idén még annyit romlott az egészsége, hogy nem merte.

3 gyerek ☺️

2019. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem hasonlítanám magamat ilyen ostoba pitsákhoz, mint a Vivike. Soundra meg akkor sem mennék, ha fizetnének.


Ettől még szoktam eljárni, bár az enyém már 4 éves, de kb egy éves volt, amikor egy napra elmentem először fesztiválozni. Meg amúgy is szoktam én is, meg a férjem is eljárni együtt is, külön is. Nem kell bezárkózni csak azért, mert gyerekünk van.

2019. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Amikor még csak a nagy volt meg, 1-1 napra kimentem a Rockmaratonra, de akkor még Pécsen volt (vagyis mellette), és én is Pécsen laktam. Legkésőbb másnap reggel itthon voltam.

Most már nem nagyon vonzanak az ilyen zenei fesztiválok. Ha haza tudnék teleportálni, miután meguntam a bulit, akkor mennék 😄

2019. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!