Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti voltatok fesztiválon mióta...

Ti voltatok fesztiválon mióta van gyereketek?

Figyelt kérdés
Láttam pl Tücsinél és Vasvári Viviennél, hogy voltak Soundon. Kicsit irigylem őket, en annak is örülök ha 2 havonta eljutok egyedül fodrászhoz 🤣
2019. júl. 5. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor 3 eves volt, o is jott velunk, szegedi kisebb fesztival. Tavaly beteg lett eppen akkor, igy egy napot voltunk nelkule, mama ment haza, mert ezert jott, hogy vigyazzon ra. Iden mamanal aludt, es egy napra kimentunk. Delben mentunk erte.

Nincs ebben semmi rossz. Apa-anya nem fetrengve jon haza, hanem koncertre megy.

Amugy mashova nem megyunk, moziba is vele. 30/33 evesek voltunk, mikor szuletett, nagy bulizos korszakunknak boven vege. Igy erezzuk jol magunkat.🌞

2019. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Nemtudom miért kell azért lepontozni kedves kérdező mert én nem vagyok irigy a vasvári leanyra meg a soundra...

Felfogasoddal latom gondok vannak

Akkor passzold le a gyereked aztán mehetsz a többi picshez bulikazni, és akkor nem kell irigykedned, kulcsar edina sátrában még a hajad is befonják ;) (végre eljutsz fodraszhoz is 2 az egyben :) )

2019. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. 4 éves a nagy, 6 hónapos a kicsi. De ha nagyobbak lesznek, biztos elmegyünk pl. Rockmaratonra 1 éjszakára. Gyerekek előtt minden évben fesztiváloztunk, rendesen sátorral egész végig. Az most már nyilván nem játszik, de egy-két éjszaka belefér majd, nem látom, mitől lenne rosszabb, mint egy wellnesshétvége.
2019. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12-es, senkit sem pontoztam le, mindenkinek ment a zöld. Tudod nem csak a kérdező pontozza a válaszokat.


Nem úgy gondoltam hogy irigy vagyok rájuk, csak kicsit rosszul érzem magam hogy én nem tehetem meg hogy eljárjak moziba akár stb. Nem a bulikra gondolok éppen csak rosszul fejeztem ki magam.

2019. júl. 6. 12:09
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
EFOTT-on voltunk mielőtt megszületett a babánk, nagyon nem éreztük jòl magunkat, nem a mi világunk. Nem vagyunk valami nagy bulizósok. Nekem volt segítségem, mentem is fodrászhoz, kozmetikàba és mikor 2 hónapos volt a kicsi cirkuszban mentünk (persze nélküle). :D de fesztiválra nem vágyunk egyáltalán, 3 éves a gyerekünk.
2019. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

8 éves lesz a nagyobbik lányom.

Fesztiválon 3x voltam azóta (1 Pannónia, 2 Sound), de itt lakunk nem messze Zamárditól.

Plusz idén Ed Sheeran a Szigeten.


Inkább koncertekre szoktunk Bp-re menni, vagy színházba.

2019. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Miért nem teheted meg?

Az itt a kérdés.

Egyedül neveled őket?? Vagy miért?

Nincsenek nagyszülők se?

Barátnőid akikkel elmenj?

Vagy anyagilag?

2019. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egy van, de nem is nevelem egyedül. Anyu messze lakik nagyon így ritkán jut/jutunk el akkor pedig mi is örülünk egymásnak és inkább együtt vagyunk azt a kis időt. Anyós le se sz.r, ahogy apám se, após meghalt sajnos. Férjem reggeltől estig dolgozik. Barátnőim leperegtek mióta gyerekem van. Újakkal pedig nehezen ismerkedem. Nem igazán vágyom bulizni, elvagyunk a babámmal de néha előjön az érzés.
2019. júl. 6. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!