Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek 1-2 nap ottalvós...

Ti elmennétek 1-2 nap ottalvós nyaralásra a kisbabàtok nélkül?

Figyelt kérdés
Meg nem volt tolunk tavol, maximum 3 orat, azt is csak kb 2-3 alkalommal. 10 honapos, nagyszuloknel lenne. En nem akarom, de gyozkodnek. Ti mit gondoltok?

2019. júl. 6. 22:32
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Ha elmennenk, akkor kb 350 kmre lennenk, onnan nem tudok egy pillanat alatt hazaugrani. A szoktatasos modszert javasoltam en is, de le lettem szavazva h “ minek?” Meg ilyenek. Teljesen el vagyok keseredve, igy semmi kedvem nyaralni, pedig szivesen mennek, plussz tenyleg van a ferjemnek is igenye, de na... :/
2019. júl. 6. 23:13
 12/39 anonim ***** válasza:
81%
Mi mentünk 1 éves korukban. Nagyon kellett mint férj és feleség es a testünknek is. Hármas ikreink vannak, nem aludtunk akkor már egy éve normálisan. Egyikükkel sokat voltunk kórházban, nekem is voltak mutetjeim (mindig hazamentem saját felelősségre, amint talpra tudtam állni), de 1 év után már kellett mindkettőnknek 2 éjszaka pihenés és 2 nyugalomban eltöltött, egymásra figyelős nap.
2019. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%
#9-es vagyok. Miért nem jó a férjednek a szoktatásos módszer? Ha ott vagytok egy városban, de a nagyiéknál van a baba, akkor is tudtok kettesben lenni, étterembe, színházba menni, vagy csak otthon lazulni, stb. Miért sürgető egyből több száz kilométerre menni? A próbaalvást kb. másfél-két héten belül meg tudnátok oldani, még bőven ott lenne az augusztus is. Értem, hogy a férjednek vannak igényei (amúgy nyilván neked is, gondolom, de mindegy), de neki vajon nem lenne lelkiismeret-furdalása, ha azzal hívná fel a nagyszülő, hogy mondjuk a gyerek vigasztalhatatlanul sír utánatok, mert mindketten eltűntetek?
2019. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

O renduletlenul hisz abban, hogy nem lenne semmi gond es sajnos a nagyszulok is arrafele terelik a szot h en bonyolitom tul az egeszet...

igazad van kulonben, annyi az egesz h most van szabija, kesobb nem lesz neki.

2019. júl. 7. 01:04
 15/39 anonim ***** válasza:
74%

Úgy semmiképp, hogy még nincs tesztelve.



( saját babàt nélkül tuti nem.

Ok: szoptatom, napi 6-szor, 1 éves.

2szer ébred éjjel is)



Egyébként:

Engem egy bulin nyaraláson sem zavar, ilyenkor csak olyat vállalok, ahol ők is elfogadhatóak..

És nem, nincs szükségünk másra egyelőre.


Elmegyünk akárhova.együtt. Baba alszik... 200m-en belül vagyunk bébiőr erre van.

2019. júl. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem, a 350 km túl messze van. Teljesen normális, hogy nem akarod több éjszakára ott hagyni, az a fura, hogy a férjed igen. Vigyétek magatokkal, vagy menjetek a közelbe kikapcsolódni. Különben nem is értem, a gyerekvállalás a gyerek ennyi idős korában nem a szülőkről szól, a férjed ezt nem tudta? Nekem van nagyon izgága ismerősöm, folyton mennek valahova, a kicsit vitték magukkal étterembe már 2 hetes korában, de sosem hagyják ott sehol egy napra se. (Mondjuk nálunk amúgy se olyan a nagyszülő, hogy ráhagynám a gyereket akár csak egy órára is, úgyhogy ezt a részét annyira nem tudom átérezni.)
2019. júl. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó lenne ha a te véleményed is figyelembe vennék. Ha te nem éreznéd ott jól magad, minek mennétek? Az szerintem a férjednek sem lenne jó ha azt látná hogy aggódsz a kicsiért, fejben nem vagy ott, kényszermodoly stb. Nem is értem miért erőlteti.Kössetek kompromisszumot. Menjetek el reggel, közeli wellnesbe vagy élményfürdőbe vagy olyan helyre ahol jól érezhetitek magatokat és egymást, este menjetek el a piciért és kész. Ha közben nem bírja a pici, gyorsan ott tudtok lenni. Biztos van a közelben is szórakozási/kikapcsolódási lehetőség.
2019. júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%

10 hónapos.. Ha még nem kezdődött el, akkor hamarosan jön a szeparaciós szorongás. Biztos nem hagynám ott. Az sem mindegy egyébként hogy a nagyi mennyire vesz részt az életében.


Nekem 8 hónapos a fiam, a nagyszülők nagyon aktívan részt vesznek az életében. Mivel gyakorlatilag szomszédok vagyunk. És már volt olyan hogy a nagyival aludt. Na de úgy, hogy ők a földszinten én meg az emeleten.


Kb két hete először mentünk el moziba. Késői vetítés volt, szóval a nagyira csak az etetés, altatás várt. Nem volt semmi gond, de én a film egy részében fejben itthon voltam... Két nap alatt megkattannék.

Én is a szoktatást javasolnám.

2019. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyerek más, de az unokahugom 3 éves és még délután sem akar a nagyszüleinél aludni pedig szereti őket és szinte mindennap látja őket. Vigyáznak is rá pár órákat mégis elkapja a sírás hogy hol van az anyja. Ő nagyon anyás. A 3 év alatt ha mentek nyaralni is együtt mentek, csak ha moziba, színhazba mennek.... akkor hagyják pár órára nagyszülőkre.

Én is a szoktatást javasolnám, megnézném , hogy egyáltalán bírja e. Mert ha nem bírja nem tudtok hazarohanni és a telefonban hallgathatjátok ahogy sír,és szerintem a nagyszülők is kikészülnének.

2019. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem, biztos hogy nem.
2019. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!