Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek 1-2 nap ottalvós...

Ti elmennétek 1-2 nap ottalvós nyaralásra a kisbabàtok nélkül?

Figyelt kérdés
Meg nem volt tolunk tavol, maximum 3 orat, azt is csak kb 2-3 alkalommal. 10 honapos, nagyszuloknel lenne. En nem akarom, de gyozkodnek. Ti mit gondoltok?

2019. júl. 6. 22:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a kérdés az volt, hogy mi magunk a saját babánkat hagynánk-e

Ha nem is tetszik az hasznos válasz

Nem "like" "dislike" gombok vannak alul.



Aki nem hagyná azt lepontozták.


De egy olyan gyereket akit soha nem hagytak másutt aludni felelőtlenség lenne azonnal 350 km-re hagyni magunktól.


Nekm kifejezetten a 10 hónap a baj.. Hiszen nem monden baba szopizik ( sajnos) ilyenkor már.


Az apànak szüksége van erre, akkor nem gondolta át a gyerekvállalást.. Mindennek eljön az ideje.


Ha tudjuk az utazást, akkor fokozatosan hozzá kell szoktatni a babát....

2019. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
89%
Tuti nem.
2019. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
41%

En a meg azt gondolom,hogy simán elmehetsz 1-2 napra. Más országokban 4-5-6 hónapot lehet otthon maradni a babákkal és vissza kell menni dolgozni és mégis mindegyik gyerek túlèli. A tesóm a 4 hónapos unokahúgomat is simán rám bízta egy éjszakára-tápszeres baba volt. Sőt mivel nem volt gond, ezért utána rendszeresen minden hónapban velem volt egy éjszakát,hogy a fèrjèvel legyen kettesben. Már 5 éves kislány és semmi baja nem lett,mert néha nálunk aludt. Kiegyensúlyozott és nem szereti kevésbé vagy ragaszkodik a szüleihez azért,mert nálunk alszik néha. Tesóm bármikor rám bízza,mert velem is remek kapcsolata van a kislánynak. Sőt örül is neki,mert tudja szeret velem lenni és jól érzi magát.

A lényeg,hogy menjetek! Nem sèrül ezért a gyermeketek! Legyetek csak kettesben, szükség van rá! Azért nem vagy szar anya! Kell a jó házassághoz a kettesben töltött idő is.

2019. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
88%
23# 1 éjszakára... Es gondolom nem 350 km-re volt a tesód rögtön... Mellesleg nem tudom hallottad e már azt, hogy minden gyerek más. Én tényleg nem vagyok olyan, aki szerint normális belebuzulni a gyerekbe, és igen kell apukával is foglalkozni, de ez nálam pár óra randi kettesben mig valaki vigyáz a gyerekre. Nem napok és nem ilyen messze. 2 éves kora előtt nem hiszem hogy ott hagynám bárhol. Mellesleg nagyon utálom ezt, hogy "túlélte"... Én nem túlélni szeretném a gyerek nevelést, se azt hogy a gyerekem csak túlélje. És a nyaralást sem túlélni szeretném, hanem élvezni... És nem azon kattogni, hogy a gyerekem vigasztalhatatlan, csak esetleg meg sem mondják mert szerintük túlbonyolítom.
2019. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért szeretném megjegyzni, hogy megértem és semmi negativ érzésem nincs azzal kapcsolatban, ha valakinek ez nem okoz problémát. De nem vagyunk egyformák ed teljesen természetes az is, ha valakinek ez nem fér bele ennyi idős gyerek mellett. Szerintem nem kéne erőltetni. Csalódnék a férjemben ha nem értené ezt meg.
2019. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nem mo-n elunk, itt konkretan 98 nap a szulesi szabi, utana lehet menni dolgozni...( bar ez szerintem tok gaz, na mind1). En nem tudnam jol erezni magam h a gyerek tuleli... persze h tuleli, de akkoris sajnalnam szegenykemet. Egyszeruen nem birom ravenni magam, oszinten meg a szoktatasra se nagyon, nem h „ elesben“ lelepjunk.
2019. júl. 7. 10:34
 27/39 anonim ***** válasza:
59%

Én mennék, persze aggódnék, de nálunk jó helyen lenne a mamánál, csak ő ilyet nem vállal, mert nincs hozzá kedve. :/

De én mennék, szerintem végigaludnám az egészet. 😴

2019. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%
Én mennék, mentünk is nyaralni, amikor ilyen pici volt a lányunk, de természetesen vittük magunkkal. Ő is a család része. Szerencsére nekem felnőtt férfi férjem, nem egy nagy gyerek, akinek tesóféltékenysége van és alig várja, hogy anyuci végre félretegye a kisbabát és csak vele foglalkozzon.
2019. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Azert a ferjem sertegetese nelkul is sikerult a legtobbnek valaszolni, koszonom! Kozben beszeltunk rola, tudom h az anyja befolyasoltsaga ala kerult, manipulator a mama. Ha megyunk, visszuk a babat is.
2019. júl. 7. 11:02
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!