Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi min. Bevételre van...

Mennyi min. Bevételre van szüksége egy családnak ebben az esetben, szerinted?

Figyelt kérdés

2 felnőtt, 2 gyerek (ovisok).

Saját lakásban, hitel nincs.

Budapesten.

Nincs autó, sem háziállat, sem költséges hobbik.

Senki nem beteg, csak a szokásos megfázások esetleg.


Mennyi bevétel az alap, amire ebben az esetben szerintetek szükség van ahhoz, hogy mindenük meglegyen?



2019. júl. 7. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,sajnos nekünk sincs 4-500 de én is úgy számoltam,hogy kb annyi kellene
2019. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Együttes bevétel, nem fejenként, én még csak pár órában dolgozom, nemsokára megyek vissza 8 órába. Akkor jobb lesz.
2019. júl. 8. 15:43
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

2es vagyok.

Írd le miket vesztek mennyiért.

Pesten éltünk évekig akkor még nem volt baba, most fog megszuletni.

De míg Pesten eltunk

120000alberlet +30 körül a számlák.

Gyógyszerek stb kB 20.000

Kajara nem nagyon költöttünk mert étteremben dolgoztunk de a tisztitoszer stb 10-15 (WC papirtol kezdve a domestos, airwick minden benne volt)

Ez kB 200.000

Kb 1000000 kerestünk, kB 200 körül "elbuliztunk" a többi ment a megtakarítás a.

Nekünk kettőnknek kellett kB 300 luxus nélkül,es a kajat nem számoltam bele.

Ha azt is beleszamolnam kB meg 80-100.000 azaz 400 körül. De az albi drága.

Ti mire koltotok hogy nem elég hogy se albérlet se tv se semmi sport és nem elég??????

2019. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A 2 gyerekre. Majd 2 után visszatérünk rá, amikor rájössz, hogy egy valamirevaló cipő 10 ezernél kezdődik és 4 évszak van, és 1 év alatt annyit nőnek, hogy jövőre nem tudod már ráadni.
2019. júl. 9. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!