Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egyedül csinálom a hozzátáplás...

Egyedül csinálom a hozzátáplást, csak netről tájékozódok. Szerintetek hogyan tovább? Első gyerekes anyuka. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a fiam 6 hónapos, elkezdtem neki almapürét adni, szépen ette 4 napig, aztán gondoltam összekeverem barackkal. Hát úgy már nem ízlett neki, mondjuk a barack tényleg nem volt annyira édes. Egy pár falatot megevett, de láttam, hogy kirázta a hideg és sírásba torkolott, persze nem erőltettem. Csak gondolom meglepődött, hogy ez nem az az íz , amire számított. Ma megint megpróbáltam de finomabb, édesebb barackkal keverni az almát. A száját ki se nyitotta csak egy kis vizet ivott.(Tápszert viszont evett, tudom, hogy éhes volt) Aztán koradélután adtam neki csak almapürét és abból fintorogva evett 4 kanállal de megint majdnem sírt. Nem tudom mit rontok el. Most azt tervezem, hogy almát adok neki még két napig minimum, aztán utána ti símán mondjuk adnátok répát vagy körtét (pürét) mondjuk? Vagy keverve az almához? Nem értem, ha új ízt vezetünk be, azt magában kell vagy már az előző ízhez keverve. Félek, ha újból összekeverem mondjuk az almát és a répát elutasítja majd, és már az almát se akarja később megenni. Tanácsot kérlek adjatok! Nagyon köszönöm!!!
2019. szept. 5. 16:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De nagyon honvágyunk van. Megszerezzük az állampolgárságot aztán megyünk haza 2 év múlva. Elég rossz itt is a helyzet sok tekintetben, már nem éri meg nekünk itt maradni lassan. Na de nem panaszkodom, köszönök minden segítséget. :)
2019. szept. 7. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!