Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Normális, hogy kevés a hús az...

Normális, hogy kevés a hús az üveges bébiételekben?

Figyelt kérdés

Még nincs meg a pici és én is most tanulom a dolgokat és mindegyik babakajcsiban(amiket eddig néztem, hipp, univer) ami ilyen húsos-zöldséges vagy ilyesmi menü, abban 10% alatt van a hús.

Ez így jó? Azt hittem kb negyede a hús, de itt nagyrészt rizskeményítő meg hasonló sűrítők vannak benne. Nem tudom, egészséges-e?

Köszönöm előre is.


2020. márc. 1. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom két és fél éves múlt, utálja az itthoni kaját, üvegeset kapott mindig, mert a századik általam kutyult püré után már eluntam a dolgot, normál kajával ugyanez volt, úgyhogy babakorában szinte mindig hipp-et evett, 1 éves kortól meg ilyen 1-3 éves korig való gyerekételt: hipp, babylove, babydream márkákat, más húst nem eszik meg, teljesen jól van, már 16 kg.
2020. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A jégkockányi a napi adag, ha házilag készíti is vki az ételt.
2020. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

11: a gyerek azt szokja meg, amit kap. Ha rászoktattad a bébikaja sajátságos ízére, neki az lesz a megszokott.


Ugyanúgy, ahogy az X, Y, Z kutya- és macskakajáknál is ez a helyzet - de ott még durvább, mert telenyomják olyan rászokást segítő cuccokkal, hogy semmi mást ne fogadjanak el a gazdától az állatok. :(

2020. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Vannak 1-3 éveseknek való külön gyerekkaják?:o

Oké, még tanulnom kell.

Amúgy a jégkockányi nem mindegy mennyi kajcsiba megy, ahogy nő a gyerek. Eleinte mondjuk 2-3 kanálhoz mennyi?

2020. márc. 1. 18:54
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Hányszor szeretnéd még leírni a “kajcsi” szót?:)
2020. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A napi adag a jégkocka. Az számít, hogy ne legyen túl nagy a fehérjeterhelés összességében, nem az hogy az adott kajának éppen hányad része a hús.
2020. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

És egyébként jól tudod, a bébi ételeket nagyon szigorúan ellenőrzik, minőségi alapanyagokból készül. Én is jobban bízok bennük mint a bio néven árult dolgokban. Már csak azért is mert az országunk termőföld területe túl kicsi ahoz hogy valóban 100%osan bio legyen bármi is...

Ettől függetlenül főzök neki itthon is, de rendszeresen kap üvegest is.

(egy élelmiszeranalitikus anyuka)

2020. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
# 15 :D Nekem is ez jutott eszembe...
2020. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!