Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem issza a tápszert 6 hónapos...

Nem issza a tápszert 6 hónapos . Ételbe keverve megeszi. ?

Figyelt kérdés
Kanalas ételt elfogad de tápszert nem issza meg . Ha egy adag ételhez hozzá rakok 4 kanál(tapszeres) tápszert , és minden etkezesnel hozzá rakom akkor meg van a napi tápszer adag? Mert így megeszi máshogy nem.. csak kanalasat akar enni. Mellé nagyon sok teát iszik.

2020. júl. 2. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Meleg van, én sem innék meleget. Hidegen próbáltad?
2020. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam nyáron és fogfájásnál nem melegen hanem langyosan fogadta csak el. Illetve vannak tejpépek, én azokat vettem elő ilyenkor. Az uzsonnát vagy tízórait mi ezzel váltottuk ki annak idején. De 6 hónaposan azért még jó ha vissza szokik a tápszerhez. Ha reggel este legalább elfogadja, már jó.


[link]

2020. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az én kisfiam is 6hónapos! Most jön a foga, csak az éjszakai etetésnèl fogadja el a tápszer! Napközben csak kanál adat eszik ! Remélem vissza tudom szoktatni a táp óra
2020. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam, amikor sztrájkolt. Ki kevertem a tápszert és beleraktam a zöldség, gyümölcs pürébe


Lassan kezdheted bevezetni a glutént, utána könnyebb lesz, mert azzal lehet suriteni.


Addig lehet még esetleg zabpelyhet, rizspelyhet használni.

Nálunk nagyon bejött a zabkása(simán raontod a meleg tápszert, hagyod, megszivja magát és hozzá gyümölcs)

2020. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én úgy kérdezem,hogy elég csak a port ha bele rakom? Mellé iszik teát is evés után. Köszi amúgy a válaszokat :) nem nagyon hajlandó inni a tapszerbol, de így simán megeszi .... :) Én szerintem jó így.. várok még tapasztalatokat:)
2020. júl. 2. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért olvasd el mit írnak erről, mert pl hideg ételbe keverve biztos nem jó, mert nem oldódik el úgy, mint a melegben. Ha meleg ételbe rakod, azt könnyebben el tudom képzelni, hogy működik, de a hígítási arány biztos nem hülyeségből van a dobozra írva. Ha pl egy kis tál gyümölcs leveshez rakod (példát mondtam csak), az lehet túl sűrű lesz a pocakjának, nehezebb emészteni.
2020. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha túl meleg az étel amibe kevered, a tápszer vitaminjai, anyagai megfőhetnek.
2020. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elég a port belerakni, főzni sem szabad.


Akkor esetleg keverd ki kevesebb folyadékkal pl 30 ml víz és 2 kanál.


Én ezt bemerném vállalni, mert azt írtad h utána iszik vizet.

2020. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!