Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 esetleg 3.5 hónaposan...

3 esetleg 3.5 hónaposan kezdte a hozzátáplálást? Mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
Milyen ütemben és adagokban haladtatok? Táblázatot követtetek?

2021. márc. 22. 06:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
59%

Ja és még annyit hozzáteszek, nekem nem a who, vagy a védőnő neveli a gyerekem, én látom mi a jó neki, mire áll már készen.


Meghallgatom az ő véleményüket is, de én döntök a gyerekemről...


18#

2021. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
60%
Azért azt megkérdezném, hogy akik abban hisznek, hogy a korai hozzátáplálás ételallergiához, intoleranciához vezet, azok ezt mire alapozzák? Mindössze a WHO-s ajánlásra? Mert az ellenkezőjére ellenőrzött tanulmányokat lehet felmutatni, míg tudtommal semmilyen hiteles anyag nincs arról, hogy a korai hozzátáplálás ilyen gondokat okozna...
2021. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
de ha jovore 1 eves kortol lehetne hozza taplalni mindenki azt kovetne...
2021. márc. 23. 05:58
 24/36 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan kérdezem mégegyszer. Miért olyan nehéz megvárni legalább a 4 hónapot?
2021. márc. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, ne menjünk már hülyeségekbe bele. A tudomány és a világ fejlődik, sokkal többet tudunk most, mint régen. Ha túl sokáig várnának a hozzátáplalással, akkor nem gyarapodnának, inkább fogynának a babák, így az sosem lesz javaslat, hogy 1 éves korig várjanak. Annak van bizonyított tudományos alapja, hogy 6 hónapos korig elég a tej, és a bélrendszerüknek idő kell míg készen állnak az ételekre. Ha te a 30-40 évvel ezelőtti módit akarod nyomatni, szembe menve a tudomány mai állásával, az a te dolgod, de ne kérj másokat, hogy ehhez asszisztáljanak.
2021. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%
#18 és az olyan nagy baj, ha óránként kell szoptatni? 3 hósan épp megszuletett, 4.trimeszter stb. Akkor még az anyukájára van szüksége nem az almara, repara. De persze mindenki a sajat gyerekerol dönt...
2021. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
28%

26!

Mivel van egy 2évesem mellette, nem igazán tehettem meg, hogy csak a picivel foglalkozzak. Az anyatejtől nem gyarapodott a sulya, hiába evett 2óránként 1 órát.

Emellett segítsegem 0, tehát a főzés háztartás is a nyakamban volt mellette...

Én a tápszert élből elutasítom. A háziorvos javaslatára kezdtük el, mint irtam.

Es igen, saját döntesem volt, pont le..rom, melyik idegen mit gondol róla. Legjobb döntésünk volt, hogy belekezdtünk. A sulya is megindult tőle kb egyből.


18#

2021. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem ördögtol valo az a tapszersem
2021. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Te így gondolod, én úgy...

18#

2021. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%
Szóval inkább megkockátatod, hogy később gyomor vagy emésztési problémái legyenek csak mert a tápszer az maga a sátán 🤣🤣🤣 Egészségedre
2021. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!