Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 esetleg 3.5 hónaposan...

3 esetleg 3.5 hónaposan kezdte a hozzátáplálást? Mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
Milyen ütemben és adagokban haladtatok? Táblázatot követtetek?

2021. márc. 22. 06:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, en mar ezt le se mertem írni 🤷🙄
2021. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%
27, normális vagy? A tápszer vitaminokkal, és extra tápanyaggal és zsírral dúsított, módosított tehéntej. Még 200 éve is tudták (akkor ugye sima tej volt), hogy a babáknak tej kell. A háziorvosod meg, ha tápszer helyett ezt javasolta adja vissza a diplomáját, te meg szégyelld magad.
2021. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

32!

Nem szégellem, miért tenném?!

Anyatejes volt, annyi hogy elkezdtük a hozzátáplálast napi 1x. Olvass már kicsit vissza...

Nem azt írtam, hogy csak kajával tömtem. Mellette igen is szoltattam, amennyit tudtam. Emellé miért kellett volna tápszer?! Szegyelld magad te, a vádaskodásod miatt

2021. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
69%
Azért szégyelld magad mert korán kezdted a hozzátáplálást, csak azért mert élből elutasítod a tápszert, ami egy kissebb babának a legmegfelelőbb pótlás. Hihetetlen, hogy nem látod mennyi butaságot hordasz össze. Ez egy védekező mechanizmus részedről, hogy ne kelljen elismerni, hogy hibáztál.
2021. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Oké visszább olvastam, te most miért is vitázol? A kérdező 3-3,5 hónapos hozzátáplálási tervét kritizáljuk, te 4 hónaposan kezdted, ami a minimum javasolt kor, szóval miért vitázol nem értem.
2021. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes a legujabb kutatások meg pont azt állítják, a túl késői hozzá táplálás okozhat étel allergiát... És hogy érdemes a glutént is mielőbb bevezetni.

Nyilván nem 3 hónaposan, de az sem normális hogy 10 hónaposba még nem kapott. Az emésztő rendszerük gondolom akkor fejlődik, és ha túl későn kap pl glutént már nem tud úgy alkalmazkodni hozzá

2021. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!