Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejmentes hozzataplalas...

Tejmentes hozzataplalas hogyan ???? Tapasztalatokra lenne szuksegem

Figyelt kérdés

Egyszeru ..kerulni kell a tejtermekeket..tudom..de megis mi az amiben " rejtve" van tej es pl nem tudok rola vagy nem egyertelmu..nagyon nem vagyok hozzaerto a temaba es elkell kezdjuk a hozzataplalast...es ez a hir hogy tejmentesen kicsit hirtelen jott.

Pl mikor egy par honap mulva mikor a kicsi mar eheti kostolgathatja azt amit mi is eszunk...hogyan csinaljuk? Mivel lehet helyettesiteni a tejfolt...tejet...

Probaltam csoportokat keresni

.utanna olvasni...valamilyen segitseg forrast talalni de egyenlore elvagyok veszve

Lehet en parazom tul...elnezest...akinek van tapasztalata segitene leci ??


2021. ápr. 23. 12:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok jo tanacsot, hasznos volt..valamivel okosabb lettem :)
2021. ápr. 24. 11:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdésed írj nyugodtan, próbálok segíteni :) 10 voltam
2021. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 6 vagyok, tőlem is kérdezhetsz. Már 26 éve csinálom. A legkisebb tojás érzékeny is én meg glutén. Kész dietetikus nővér vagyok.😉
2021. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!