Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Más anyósa, anyukája is azt...

Más anyósa, anyukája is azt mondogatja folyton, hogy adjon tehéntejet a babának?

Figyelt kérdés

Kislányomat mióta hozzá táplálom, csak ezt mondogatják, hogy ők is anno tehén tejet kaptak, én is azt kaptam, nem lett semmi bajom, adjak neki tejet. Anyukám már megértette, hogy én máshogy szeretném csinálni, de anyósom csak azt fújja folyton, hogy a tehéntej tápláló (anyatejem sajna sincs, így tápszeres a kicsi), attól fog hízni, a tápszer nem jó. Érdekes, a tápszertől is hízik, de mintha ezt nem akarná bevallani magának se. Már annyira idegesít, hogy ignorálni se tudom. Mostmár nem túl kedves hangsúllyal mondtam neki, hogy az én gyerekemnek hagy adjak azt, amit szeretnék, és már nem úgy van, mint régen. De persze én vagyok a hülye. Már a férjem is mondta neki, hogy ez régebben volt igy, most kezdjük bevezetni a tej termékeket, abban is van tehéntej... De csak ezt fújja.


9 hónapos kislány most.



2022. nov. 18. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert rájuk förmedtem, hogy majd én tudom, mit kell neki adni.

Tudom, halkan, kedvesen is lehet. De abból nem értettek volna. Ebből igen. Én meg nem szívatom magam, ha nem muszáj.

2022. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én mondtam már neki kedvesen és bunkón is. Igaz, anyósom nem az értelem mintaképe, pl szerinte a gyógyszerek és orvosok is feleslegesek, és a koraszülött kislányomon nem az inkubator segített... No comment.
2022. nov. 18. 14:41
 13/13 anonim ***** válasza:
45%
Anyámék a 60-as években születtek, x generáció. Eszébe se jutna, hogy tehéntejet kéne adnom a most 8 hónapos gyerekemnek. 85-ben születtem, nekem is csak 1 éves korom után adtak. Furcsa, hogy nálatok ilyen kőkoriak a nagyszülők.
2022. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!