Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak a babámnak enni?

Mit adjak a babámnak enni?

Figyelt kérdés
Teljesen elakadtam a hozzátáplálásban. Alma,banán,sütőtök, narancs,mandarin ,krumpli,zöldborsó,natúr joghurt megvolt. Pürésen vagy villával összenyomkodva,kombinálva is.

2023. jan. 15. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindegy mennyi idős....
2023. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemell?! Glutén bevezetés?
2023. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Húslevesből zöldségek, vagy ahogy írják, glutén, hús, tojás, stb. Igazából nem is értem a gondot, bármilyen zöldség vagy gyümölcs és amiket soroltunk mehet.
2023. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan érdekel. 8 hónapos.
2023. jan. 15. 21:13
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem keresel egy táblázatot ha ennyire nem megfelelő az itt kapott válasz?!


Én 8hónaposan már tésztát, tojást, húst, kb minden gyümölcsöt/zöldséget adtam nekik. 9hónaposan már azt ették, amit mi ugyan abban a formában.

2023. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De glutént bevezetted már mega húst (?) mert az kéne… ha ennyire tanácstalan vagy adhatsz neki üveges bébikaját is nem bűn… vagy csak nézegessd meg az üvegeket és gyűjts ihletet…. Amugy cukkini cékla csirkemell rizs tészta paradicsom, az én gyerekem nem szereti a tejpépeket de a vajas kenyeret igen.
2023. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A táblázatokkal semmire nem megyek. Üres főtt tésztát adtál neki? Eredeti formájában? Tojást, húst hogyan?

Ilyen tanácsokra lenne szükségem.

Fogalmam sincs hogyan tovább. :(

2023. jan. 15. 21:21
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Főzd meg, pépesítsd, és keverd bele a többi kajájába. Glutént gabonapéppel vagy akár kekszet is reszelhetsz (majd mindjárt jön a kommandó hogy cukorbeteg kész 9 hónapos korára). Tojást keményre főzni, először sárgája, aztán fehérje.


De vehetsz tényleg üvegest is, amiben alapból pépesítve van pl a hús. Én ezt csináltam.


Ne hari, de még egyszer megkérdezem, hogy mi az ami nehézséget okoz? Pont ugyanúgy vezess be mindent, mint eddig, főzd meg alaposan, és tedd neki lenyelhetővé. A táblázatok abban segítenek, hogy milyen sorrendben, ha már nem megy.

2023. jan. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

6os húst még nem evett. Üveges ételt nem szeretnék adni neki, meg annyit meg se enne.


Próbáltam amúgy, meg a tejpépet is. Nem kellett neki.

Szóval mindent pürésítsek? Olyan fura. Csináltam neki babakekszet,de nem mertem oda adni. Egyet joghurtba tettem.

2023. jan. 16. 09:18
 10/22 A kérdező kommentje:
Glutén alatt mit értetek? Mikor lesz ebből rendes étel ?
2023. jan. 16. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!