Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik 4 hónaposan kezdék a...

Akik 4 hónaposan kezdék a hozzátáplálást, mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 09:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
72%
Itt mindenki velemenyt nyilvanit,kerdesekre valaszol. Ki,hogy,mit,mikor,miert csinalta az mar az o dolga! Nem kell a kerdezoknek azok utan a valaszok utan menni amiket kap!! Szelektal a kerdezo! Az,hogy ki milyen okos mindenki sajat maga tudja,ahogyan azt is mennyire bunkoan nyilvanul meg a kerdesek alatt! Mindenkit minosit az ahogyan reagal. Nem mindenki okos el kell fogadni! :) Nem mindenki tartja rossznak azt amit a masik! Nem tudtam,hogy ide csak agyoniskolazott,tul okos emberkek irhatnak! :)
2023. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Azert nem gondoltam volna, hogy ekkora veszekedest valt ki a kerdesem majd, durva🥲
2023. jan. 18. 16:44
 43/52 anonim ***** válasza:
90%
#42 Pedig de, ez a téma darázsfészek. Pont olyan darázsfészek, mint a természetes szülés vs.császár, szoptatás vs.tápszer, hordozás vs.babakocsi, együttalvás vs.különalvás vagy a bölcsi kérdése.
2023. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
69%
"nem ismered a gonoszságot és a profitorientált, etikátlan nagyvállalatokat?" - mint pl. a nagy tápszergyártó cégek?...
2023. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
14%
#44. Például. Akik ugye a tápszer mellett babakaját is gyártanak, olyan feliratokkal, hogy "4 hónapos kortól".😉
2023. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
34%

Amugy egyaltalan nem hulyeseg amit a 6-os mond...a kiutesekrol.

Engem is 4 honaposan kezdtek etetni(anyu mondta)es igy 31 evesen minden bajom van a gyomrommal,ami soha nem volt,illetve 1 eves koromtol idonkent kiuteses leszek,nem tudni mitol.van,hogy a sima kenyertol vagy eppen egy pohar tejtol(allergia tesztem volt,semmire nem vagyok elvileg allergias amire teszteltek 🤣)

Nem szabad elhamarkodni...mindket gyermekem fel eves volt mikor eloszor kostoltattam veluk répát,krumplit...

2023. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
58%

46-os, detto igy vagyok.

Engem is 4 hosan etettek 35 eve, es 30 eves korom utan gluten, tej erzekeny lettem igy a semmibol. Nincs olyan rokonom, baratnom, korombeli ismerosom, aki nem kinlodik az emesztorendszerevel, vagy kesoi allergia, vagy emesztesi problemak formajaban.


Ugyhogy eljenek a 4 honaposan hozzataplalok, akiknek meg igy 2023 -ban sincs eleg eszuk, csak mantrazzak, hogy de nincs baja 🤦🏻‍♀️

2023. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
27%
47-es most meg nincs bajuk de majd kesobb...ugy jarnak mint mi,hogy a gyereknek minden baja lesz..
2023. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
78%
4hòsan kellet kezdenünk erősen szorulásos volt a fiam az anyatejtől pedig nem úgy étkeztem. Barack lé meg barack alma utána sorba ahogy nőt
2023. jan. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
64%

#49.

Sajnálom, hogy te sem kaptál megfelelő információt. Az anyatejtől nem lesz szorulásos. Teljesen normális, ha az anyatejes babának ritkán van széklete. Ez nem szorulás.

2023. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!