Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit gondoltok a Kubu italról?...

Mit gondoltok a Kubu italról? Tényleg egy egészségtelen, lényegében üdítő, ami tele van nyomva cukorral, és besárgulhat tőle a gyerek bőre?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha kapnak de ugyanolyan egészségtelen mint a többi cukros vacak
2023. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen, besárgulhat. De a sima mandarintól is,vagy a répától.


A karotin okozza= sárga festékanyag.

2023. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Teljes mértékben egészségtelen, Nekünk anya mindig vett mert azért sírtunk állandóan,a flakonját megtartottuk abba vittunk másnap innivalót a suliba.De ha nekem lesz gyerekem nem veszek neki mert tudom mi van benne.
2023. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
3! És lett valami bajotok tőle? Ugye, hogy nem...
2023. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Én imádom és a gyerkőcnek is veszek. Általában a zacskósat, de a kis műanyag üvegeset is, azt fel szoktam vizezni neki. A vizet is issza ugyanúgy, az a fő folyadék bevitele, mielőtt még nekem esnétek.
2023. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Semmi bajunk nem lett, ugyanúgy felnöttünk egészségesen.De nem akarok ilyen színezékkel teli üditöt venni a gyerekemnek mindössze ennyi.
2023. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg sok cukor van benne, ami nyilván nem egészséges. Én még nem láttam olyan gyereket, aki annyit ivott volna, hogy besárgult volna tőle, ahhoz víz helyett kell ezt inni, de akkor is csak a karotin pigmenttől sárgulna be, amivel nincs semmi baj. Az ne adjon egy doboz kubut sem a gyerekének, aki életében nem eszik semmi egészségtelent. Olyan álszent dolog, hogy néhány szülő az 5 éves gyereknek is max répát meg humuszt ad nasinak, ő meg ott issza minden reggel a kávét meg csak megeszi a Raffaellot, amit ajándékba kapott, de a gyerek 18 éves koráig nem fog édes ízt érezni.
2023. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mi más lenne, mint cukros üdítő?
2023. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
6! A kubu nem tartalmaz mesterséges színezőanyagot. A mandarinból,répából,narancsból kerül bele karotin.
2023. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olyan jó lenne túllépni az egészséges és egészségtelen kategóriákon. Mértéktelenül és egyoldalúan fogyasztva minden egészségtelen. Kis mértékben meg miért ne lehetne enni cukrot, édességet, zsírosat, stb? Inkább a mértékletességre kéne tanítani a gyerekeket eszetlen tiltás helyett...
2023. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!