Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikor, hogyan es mivel...

Ti mikor, hogyan es mivel kezdtetek a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
kisfiam 3 honapos tapszeres...utobi ket hetben nemakar enni...hasfajos, es nagyon rossz alvo is...

2012. jún. 2. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Kisfiam a héten 4 hónapos, a reszelt alma levével kezdtem. Ezután reszelt alma. Tegnap krumplit főztem répával, de nem tetszett neki, öklendezett, de muszáj hozzászoknia :)
2012. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
es mikor kezdted el elosszor?
2012. jún. 2. 10:36
 3/14 anonim ***** válasza:

én 4 és fél hósan

szintén alma, krumpli, répa

nálunk a gyerekorvos azt mondja ne tököljek, egyik nap adjak keveset, másnaptól már teljes adagban mehet, nem kell

kanalanként emelni


szerintem egy hónap múlva nyugodtan kezdheted almával

utána bele főtt krumpli attól majd jól lakik:)

2012. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 3-4 hónapos kora között kezdtem el kínálni a sűtőtököt, és már majdnem 5 hónapos volt amikor jóízűen meg is ette. Aztán próbálkoztunk almával, de nem kellett neki. Vettem neki brokkolis sertéshúsos üvegest azt meg befalta 5 hónaposan. De közben adtam neki krumplipürét.

Először csak kóstoltasd vele, aztán ha már napok múlva megeszik egy pár kanállal próbálj egy kis krumplipürét,aztán megint valami gyümölcsöt, a lényeg hogy szép óvatosan kínáld ne erőszakold bele.

2012. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan kapott egy kis alma levet,kis dinnyét,reszelt almát,majd 4 hónaposan jött a barack,krumpli,répa,és így tovább,kisfiam 3 hónaposan lett tápszeres és a doki javasolta,emellett 4 hónaposan kiváltottam 3 étkezést a doki tanácsára.Jó evő,és már szinte mindent eszik,nincs allergiája,már tejet is kap,13 hónapos.
2012. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
es mikor adjam neki majd? csak az ebed idoszakaban?
2012. jún. 2. 11:08
 7/14 anonim ***** válasza:
érdemes főleg délelőtt,ha esetleg fájna tőle a hasa ne éjjel fájjon
2012. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2012. jún. 2. 11:20
 9/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. a héten kezdtem el adni, pont 4 hós korában.
2012. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egyebkent azert kerdezem mert kb masfel hete nemakar enni,eddig 120ml megevett most 60/90 eszik..mikor hogy...raadasul a surubb tejet kapja,mert mindig visszajon neki...refluxot viszont nem allapitottak meg nala
2012. jún. 2. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!