Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikor, hogyan es mivel...

Ti mikor, hogyan es mivel kezdtetek a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
kisfiam 3 honapos tapszeres...utobi ket hetben nemakar enni...hasfajos, es nagyon rossz alvo is...

2012. jún. 2. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. az én fiam se mindig eszi meg az adagját. Ne erőltesd neki, ő úgy is tudja mi az elég neki. Azzal, hogy elkezded a hozzátáplálást, szerintem jobb nem lesz a helyzet, mert ezzel még úgy sem tudsz kiváltani 1-1 adagot. Várj még vele, vagy próbálj másik tápszert. Nekünk a beba sensitive nagyon bevált.
2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de o masfel hete egyszer sem ette meg amit szokott...es meg a surubb tej is visszajon neki...a beba sensitive az nem suru ugye? a beba ha ar re gondoltam,hogy valtunk
2012. jún. 2. 12:29
 13/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg. valószínű h a tápszerrel van a gond.
2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ugy lesz,mert ez igy mar nagyon nemjo :( es koszonom!
2012. jún. 2. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!