Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen tálkákat, eszközöket...

Milyen tálkákat, eszközöket kell venni a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
Lassan el szeretném kezdeni a kóstoltatást, hozzátáplálást, így érdeklődnék, miket érdemes megvásárolni hozzá. Mély tányér vagy osztott? Kanál, kisvilla? Miből mennyit? Mit felesleges?

2013. aug. 9. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy bevásárlás. Elég egy-két műanyag tányérka, és kiskanál, ivópohár. A többi csak marketing.
2013. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell túlzásokba esni.

Én 49ft-ért vettem pici műanyag tálkákat. Kanalat mondjuk a DM-ben vettem, műanyag babakanál, de ha nagyinál épp nincs nálam kanál, simán megetetem teáskanállal is. Vizet üveg felespohárból adok neki, vagy szilikoncsőrös tanulópohárból, bár ez utóbbiból még nem nagyon tud inni.

Ja, meg vettem egy pici lábast, szintén nem volt drága, talán 30ft körül amiben csak az ő ételeit főzöm.

Villája még nincs, 8 hónapos.

2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nem 30, hanem 300-at akartam írni
2013. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy régi almareszelő (nem az én hirdetésem, nem is aktív)

[link]

2014. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!