Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mitől lehet, hogy mind a...

Mitől lehet, hogy mind a három gyermekem súlygyarapodása nagyon lelassult a hozzátáplálással egyidőben?

Figyelt kérdés
Szoptattam őket, aztán elkezdtük a tejpépet, almát... Ahogyan azt kell, és innentől kezdve nem nagyon híztak. A nagyfiam már 10 éves és kb 8 évesen lett már normális súlya, a kisfiam 3 éves és 10 kg, semmi étel allergia, és semmi mást nem tudtak nála se megállapítani. A kislányom 9 hónapos és már ő is keveseket hízik 10-20 dkg egy hónapban, mióta eszik is. Van még így vki?
2013. dec. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindháromnál 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, és 8-9 hónaposan már azt ették, amit mi. Mindegyik gyarapodott szépen.

De amikor már intenzívebben mozogtak, akkor a súlyuk is kevésbbé gyarapodott. Lemozogták a kaját. Sőt. a legnagyobb lányomnál szemmel látható volt, hogy időnként nagyot nő és soványabb, majd "megállt" a növésben és kikerekedett a pofija.

De a súly függ attól is, hogy milyen az alkata. Van olyan gyerek, aki soványabb, míg a másik kövérebb.

2013. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia... mi detto igy vagyunk..10 hósak v.szopikál+kajcsit is adok neki...lemozogják,sokat mászik..már járkál...szinte egésznap mozgásban van...ne agoddj...minden a legnagyobb rendben van!!!!!! :))
2013. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj, hogy a kicsi fiam tényleg igen sovány és picike is. Félek, nehogy vmi baj legyen, és felnőtt korára is kicsi lesz, vagy ilyesmi.
2013. dec. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!