Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy alakítsam ki a hozzátáplá...

Hogy alakítsam ki a hozzátáplálást ha hét hónapos babám nappal is cicin alszik el, és közben sokat szopizik?

Figyelt kérdés
A tízórait és uzsonnát sikerült már kiváltanom,de szeretném az ebédet is,csak előtte alszik és sokat szopizik. Nem tudom így fog e enni, vagy nem tömöm meg túlságosan?
2014. aug. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
én kezdetben úgy csináltam,pár kanál kóstolás-és utána anyatej-,majd amikor nagyobbakat evett,akkor már csak főételt kapott.most azt nem értem,hogy tizóraizik-és utána szopik?vagy az alváshoz kell szopi?én erről szoktatnám le első körben,hogy az alvást ne kapcsolja az evéssel.ja ,és én még vizet is adtam lefekvés elött(átmeneti állapotnak)-bár én sosem adtam lefekvéshez tejet-csak este
2014. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Az a helyzet hogy eddig ringatva aludt el és most örülök neki hogy fekve cicizéssel el tud aludni. Eszik már rendes mennyiségeket az uzsonna és tízórai előtt nincs cicizés mert nem akkor alszik. Lehet nem írtam elég érthetően,de az a gondom, hogy ebéd elött is alszik és akkor szopik rendesen. Utána jönne AZ ebéd de kérdés eszik e így rendesen ebédet have szopizott elötte? Most másképp nem tudom elaltatni.
2014. aug. 25. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
igen-értem,ha megpróbálnád-szerintem sikerülne,de,ha nem szeretnéd,akkor nem fontos.mindig úgy jó,ahogy mindkettőtöknek megfelel.akkor inkább az ebédet told ki egy kicsit.amit javasoltam,a viz-alvás elött,az nem jó?
2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem jó a víz,mert amikor próbálom azzal nyugtatni altatáskor csak sír és üti ki a kezemből. A cumival is ez a helyzet. Az éjszakák se különbek. Biztos én rontottam el valamit.
2014. aug. 26. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet,de semmi olyat amin nem tudnál változtatni-és minél később próbálod,annál hosszabb lesz a folyamat.a megnyugtatás,suttogó könyv nem jó?
2014. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ebédre is szopizik? mert ha előtte szopizik most majd alvás után megint akkor az alvás utanit tudod kiváltani lassacskán. Nem eteted tul ha amugy is igy szokott enni ugyis vagy elfogadja vagy nem. Ha igen akkor annyival kevesebbet fog ebédre szopizni késöbb meg le birod szoktatni az alvás előttiröl. Ugysem tudod ugy erőltetni ha ő másképp akarja, akkor csak hiszti lesz meg nem alvás. Ha nem teher h szopizva aludjon akkor szerintem nem gond.
2014. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A suttogót nem szeretném alkalmazni,mert nekem túl ridegnek tűnik. Alvás után nem szopik csak előtte. Nem teher az így történő elaltatás számomra.
2014. szept. 13. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!