Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig van szüksége a babának...

Meddig van szüksége a babának anyatejre? Ha 8 hónaposan szeretném abbahagyni a szoptatást, akkor utána tápszert kell majd adnom?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos a babám, 6 hónapig szeretném ha csak anyatejes lenne (jelenleg nagyon ritkán kap tápszert, csak akkor ha elfogy a tejem és még éhes marad). 6 hósan viszont szeretném elkezdeni a hozzátáplálást illetve szép sorban kiváltani a szopikat. Nyilván nem fogom azonnal abbahagyni a szoptatást de reménykedem hogy 8-9 hós korára már sikerül kiváltani a szopikat (hehe, vagy túl naiv vagyok?) és rendes ételeket fog enni. De valahol olvastam hogy még szüksége van a tejre 1 (?) éves korig. Akkor az már tápszer kell hogy legyen? Vagy lehet neki pl. zabtejet, rizstejet stb. adni helyette?
2015. júl. 18. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megkerdezhetem, hogy hogy alakult nalatok a szopi?
2017. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!