Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Másfél éves babam még mindig...

Másfél éves babam még mindig kétszer eszik éjjel, szerintetek miért?

Figyelt kérdés

leirom a napi etrendjet, nem lehetne ehes, mégis eszik.pl;

Reggeli 1.5-2 dl tejbegriz(sűrűn/ahogy kell

Tizorai tejszelet,

Ebed sűrű leves masfel merovel, vagy második,az is ennyi kb.de csak az egyiket eszi

Uzsi, tejital, ezenkivul vagy tejszelet vagy joghurt,,ilyesmi

Vacsi 1,5-2 virsli,vagy tojas,vagy muzli tejjel.az utolso inkabb akkor ha du valami eroset eszik uzsira,

Napkozben meg ragcsal kukot,gyumi levet iszik es vizet,

Ez keves lenne, vagy mit rontok el,probaltam ejjel vizzel kinalni, de kell neki a kaja,2x150táp.1korul meg 5fele.ha valaki jart mar igy vagy eszrevette mit rontok el, legyszi irjon,koszi elore is.


2015. júl. 31. 13:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az oke, hogy nem akarod orditani hagyni, de ertsd meg, hogy nem jo a gyomranak az, hogy ejjel nem pihen, hanem emeszt. Probald ki, hogy neked hogy esne, ha ejjel ketszer dontenel magadba tejet.
2015. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azt látom, hogy borzalmasan sok cukrot kap szegény gyerek (és nem baba...).

Tejbegríz, tejszelet, gyümölcslé, müzli, ezek mind tele vannak cukorral, teljesen felesleges egy ilyen pici gyerek szervezetét terhelni vele.

2015. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
18-as válaszoló vagyok. Na hogy alakult a helyzet?
2015. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!