Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hós kislányom már eszik...

Regáti kérdése:

6,5 hós kislányom már eszik alma, szilva, őszibarack, sütőtök, meggy, krumpli, sárgarépa, cékla, gesztenye! Mikortól kell melegen adni neki a főzeléket? Én eddig lehűtöttem! Gabonapépet és tejpépet adhatom neki? Csak anyatejet iszik!

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Off!

Azota hany napontka kakil, hogy hozzataplalod?

Mikortol javult a helyzet?

Mi is ezzel a problemaval kuzdunk!

2016. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyből be állt neki a kaki! Azóta naponta 2-szer de van hogy 3-4szer is kakil! Nekünk ez bevált! Hány hónapos a tied? Remélem beáll nektek is!
2016. jan. 26. 08:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Meg csak 4.5 honapos, nem kezdtuk meg el a hozzataplalast! 2 honapja szenvedunk azzal, hogy nem kakil csak segitseggel!:(

5-6 napot szoktunk varni de akkor mar nagyon szenved.

Az orvos is azt mondta, hogy majd a hozzataplalas megoldja! Alig varjuk, hogy 2 het mulva elkezdjuk.

De gondolom ha eszik 2-3 kanal gyumit, attol meg nem jon a kaki, biztos kell hozza normalis adag nem??

Te mikor valtottal ki egy etkezest?

En mondjuk szeretnem ha javareszt csak anyatejet kapna 6 honapos koraig, ugyis jon majd a tavasz, kevesebb lesz a baci!

Addig is kostolgatna.:)

2016. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amikor már megevett egy rendes adagot! Első nap 3 kanál alma pépet vagy max 50ml,második nap ha nem volt tőle baja amennyit kér! Utána én cicit adók neki kb fél óra múlva,mert a védőnő azt mondta elég neki majd a nagy melegben adni vizet! De változó mikor mennyit eszik mert van hogy 200 ml,150ml de van hogy csak 100mlt. A laevolacot nem próbáltad a babának? Nekem azt is adott a doki de nem használt semmit így nem adtam!:-)
2016. jan. 26. 19:42
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt! 1-2 nap és kakilt utána pedig minden nap!
2016. jan. 26. 19:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Ertem! Koszonom is infot! 1x adtam laevolacot de nem hatott, nem is eroltettem tobbszor!

Majd a sok finom kajcsi megoldja, foleg ami rostos! Kb 2x adtam neki baracklevet, izlett neki de hatasa nem volt, mondjuk jol biztos nem lakott tole :)

2016. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:-)hát igen attól jól nem lakik!akkor sok szerencsét remélem megoldódik nektek is!
2016. jan. 26. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!