Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Normális, hogy ennyire nem...

Normális, hogy ennyire nem eszik? Kezdek elkeseredni.

Figyelt kérdés

9 hónapos lányom csak szopni akar, szinte ezen él. Tud kanállal enni, 6-7 hós korában jobb evő volt mint most. Jönnek a felső fogai, azóta nem eszik, de már 1 hónapja.

1-2 kanál ételt eszik egyszerre. Tegnap összesen egész nap 9 kanál ételt evett. Ez meddig számít normálisnak?

3-4 óránként szopik.


2016. máj. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez van a majdnem 9 hónaposommal, csak ő már tápszeres (és csak azt eszi jó étvággyal).

Foga miatt simán lehet.

2016. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiam 1 év után kezdett nagyjából enni más ételt, addig szinte csak szopizott, én pedig addig rendületlenül kínálatam minden nap.
2016. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az eb kisfiammal is. 9honaposan ,3orankent szopizott kb. Mar kezdett harapdálni is, ugyh gondoltam itt vminek változnia kell.


Rájöttem h mivel 3orankent szopizik mindig tele van, ezért nem kert enni. Át tértemarra h csak reggel, délben , este(plusz ejszaka, amikor felkelt álmából igy altattam vissza) kapott anyatejet. Szerencsére nem sírt, csak eleinte kicsit. Egy két nap alatt megertette h nem csak cicivel lehet jol lakni. Aztán elhagytam a deles szoptatást, majd reggelit(a vacsorához ragaszkodott leginkább). Utana mar az éjszakai kelesekhez sem kaphatta.


Igy ment ez fokozatosan mig egy eves szülinapja elott egy héttel mar nem is kérte vacsoranak sem. Es tudtam most kell abbahagyni, nem lesz olyan egyik este kapja, másik este nem. Es azóta nem is kérte többet.

2016. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!