Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adnatok tanacsot az 5 honapos...

Adnatok tanacsot az 5 honapos babam hozzataplalasahoz?

Figyelt kérdés

Kezdtuk almaval...folytattuk a repaval. Ma osszekecertem alma+repa. 2 kanalnyi eves utan mind visszajott. Kerdesem az lenne, hogy<

1. ha visszahanyja, olyankor meg adjak vagy ne?

2. Masnap ugyanezzel a kombinacioval folytathatom, vagy egesz mast adjak?

3. Ha visszahanyta, rossz helyre ment ? Nem szerette? Meg nem szokta meg az evest?

4. Nektek mennyi idobe telt, amig normalisabban kezdett enni, hanyas nelkul pl. ?


Elso baba, ezert vagyok tajekozatlan, de ha adnatok tanacsokat, megkoszonnem.


2016. nov. 3. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alma+répa kombó jött vissza, ha jól értem, külön az alma, külön a répa lenn maradt?


Szerintem még próbáld meg akkor az egyféléket adni, ha az jobban bejön. De persze, az is elképzelhető, hogy esetleg "rossz helyre" ment, picit megkapirgálta a torkát, ezt így látatlanban nem tudom. Ez ilyen türelemjáték lesz még egy drabaig :)


Ha félreértettem, és az alma is, répa is visszajött, akkor is, mikor külön adtad, akkor meg még egy picit szüneteltesd a hozzátáplálást, lehet, h nem érett rá.

2016. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha visszahanyja, akkor par napig szuneteltesd azt amit adtal, szerintem probald fott krumplival keverni az almat vagy a repat holnap.


Hogy miert jott vissza, annak sok oka lehet, tobb napi probalkozas utan tudod majd megallapitani.


Nekunk szerencsere hanyas nem volt, eleg hamar sikerult kivaltani etkezest kb. 8-9 nap. Nagy mennyiseget ekkor meg nem evett, de utana mar nem kerte a tapszert.

2016. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

alma nem jott vissza

a repa nem nagyon izlett

a repa+alma jott vissza

holnap megprobalom csak a krumplit

anyatejes...a dr,no azt mondta, hogy hat honapig csak anyatej,....hallgattam a tobbi anyukara, miszerint mar el kell kezdeni etetgetni...nem tudom jol tettem e...lehet hogy meg nem erett ?

koszonom az eddigi valaszokat

2016. nov. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!