Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy kiskanál liszttel szeretné...

Egy kiskanál liszttel szeretném bevezetni a glutént, de nem teljesen világos, ezt hogyan kell?

Figyelt kérdés
Védőnő javaslatára így fogom bevezetni a glutént, az a kérdésem, hogy mikor kell beletenni a püréjébe? Mikor már kész, vagy pedig főzni is kell a lisztet?
2018. febr. 27. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát főzd meg inkább mivel lisztett nyersen enni mi sem szoktunk fájhat a hasa tőle.
2018. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kekszet reszelsz bele? Fosfovit direkt erre jó, tej- és tojásmentes.

Amúgy ha ragaszkodsz ehhez a lisztdologhoz, természetesen ne nyersen!! Te eszel nyers lisztet?! Belefőzöd a pürébe. De inkább a keksz reszelés....

2018. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kekszes megoldásról a védőnő határozottan lebeszélt...
2018. febr. 27. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért beszélt le? A hozzávalók miatt? Pont ez az, hogy vannak olyan kekszek amik direkt babáknak vannak, nincs bennük se tojás se semmi.


Vagy mi az ok?


Nem hallottam még ilyen hülyeséget, hogy nyers lisztet keverjen be valaki a babájának. Még a habarást is főzve csináljuk!

2018. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta, hogy nyersen, azért kérdeztem. Egyébként a gyerekorvos is a lisztes megoldást mondta.
2018. febr. 27. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de én 2018-ban nem liszttel vezetném be a glutént a babámnak .. hány éves a védőnőd?


Mint fentebb is írták, vannak már sokkal "baba-barátabb", ízletesebb módjai a glutén bevezetésének. Pl. Fosfovit keksz, 7gabonás pép stb.


Ha mégis maradnál a lisztnél, semmiképp ne nyersen keverd bele, nem is értem ezt hogy gondolhattad komolyan.

2018. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a gabonapépet javasolnám (van Milumil 7-es és Nestlé 8-as változata). A Nestlé kifejezetten finom. Azt nem kell főzni. Pl. reszelt almába olyan lesz, mint az almáspite.

A babakekszet a 6 hónapos lányom nem győzte kiköpni, annyira rossz volt. Ráadásul bar...mi drága.

2018. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fiatal, maximum 40 a védőnő, a gyerekorvos 50 körüli... Mindketten ezt javasolták... Gondoltam nem hulyeseget beszélnek.

:O

2018. febr. 27. 21:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, a 7gabonást dietetikus ismerősöm sem javasolta...
2018. febr. 27. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben, amikor valami főzeléket csinálsz, szórd bele azt a csipetnyit még az elején, amikor még hidegen el tudod keverni és bőven ráér főni. Érződni nem hiszem, hogy fog.
2018. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!