Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vegán szülők, ti hogy csináljá...

Vegán szülők, ti hogy csináljátok a hozzá táplálást? Adtok husit? Sajtot?

Figyelt kérdés
Idáig szépen haladunk de megakadtam a fehérjénél. Mi nem eszünk húst, sosem nyúltam hozzá de nem is szeretnék. Így a babámnál ez kifog maradni. Reszelt sajtott tettem a főzelékébe de az is növényi volt. Mennyire számít most hogy kap e husit?
2018. márc. 22. 10:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19%
Te miért nem vettél egy birkát nyulat vagy lovat inkább??? Az ilyennek kár gyerek!!!! A gyerketnevelés FELELŐSSÉGGEL jár és te csak a saját fújjhúsdeundoríto mániáddal foglalkozol! A kutyát sem érdekli ha te nem eszel húst de nincs jogod megvonni a fejlődő szervezettől az egyik legfontosabb táplálékot! Idióta :@
2018. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!