Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mivel kezdte a hozzátáplálá...

Ki mivel kezdte a hozzátáplálást és mikor?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Fiammal 4 hónaposan reszelt almával, jól fogadta, 3-4. alkalomra már egy teljes adagot megevett.

Lányommal 4,5 hónaposan, ugyan úgy reszelt almával kezdtem, de fájt a hasa tőle, így hanyagoltam kicsit a témát, 2 hét múlva, 5 hónaposan újra próbáltam, de barackkal. Az almát azóta párolva adom neki, nyersen egyelőre nem próbáltam újból. Répát, sütőtököt kóstolt már, még nem eszik meg egész adagokat. 5,5 hónapos most.

2018. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sütőtökkel.
2018. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan.
2018. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Közel 7 honaposan almával. Ő szerezet egy gerezdet és elkezdte nyalogatni, csocsalni
2018. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Coffelia ***** válasza:
54%
6,5 hónapos korában már volt kedve lenyelni pár kanál almalevet, nagyon tetszett neki. Alma, krumpli, répa, brokkoli, aztán pelyhek. Aztán sütőtök, edeskrumpli, lassacskán csirke, máj, sajtok, joghurt, 10 hónapos kora körül néha ivott tejet, egyévesen tojást és mézet, aztán onnantól már jöhetett az eper, kivi, ananász. Egyéves korától egyébként nagyjából bármikor bármit.
2018. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Anyám mesélte, hogy 8 hónaposan nem volt ideje velem foglalkozni, mert a húga lagzijára készültek és adtak nekem tehéntejet cukrozva. Úgy megtetszett, hogy egyik napról a másikra abbahagytam az anyatejet.
2018. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!