Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

A baba püréjét másnapig tehetem hűtőbe ha nem eszi meg?

Arra gondolok,amit én készítek( boltira rá van írva gondolom) mondjuk eleve csak a felét melegítem akkor a másikfele jó holnapig a hűtőben? Ti hogyan tároltok nagyobb adagot,hogy azért ne minden nap kelljen csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: főzelék, gyümölcs, zöldség, hozzátáplálás, tárolás, püré, bébiétel

márc. 5. 05:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nitráthalmozó zöldségekben kívül elrakhatsz egy adagot másnapra.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 5. 06:25 Privát üzenet
Én 3 napig hűtőben tárolva odaadom. Mindig 3 napra előre szoktam készíteni. A boltira is az van ráírva, hogy 'felbontás után, hűtőben tárolva, 3 napig fogyasztható'; és abban sincs semmi tartósítószer, ami miatt tovább elállna. De józan paraszti ésszel gondolkodva, mi is megesszük még 3. nap is a hűtőbe eltett kaját. Arra figyelek csupán, hogy nem hússal együtt teszem el, hanem azt jégkocka tartóban külön lefagyasztom, reggel kiteszem olvadni, ebédre már oda tudom adni, összekerve a zöldségpürével.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 5. 07:22 Privát üzenet
Persze, hogy jó, a húsosat is odaadtam másnap neki, zöldségeset meg 3 nap után dobtam ki, ha nem fogyott el.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 5. 09:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy bajt csinálok ezzel?
Mennyire tartjátok fontosnak, hogy a hozzátáplálás megkezdésekor először csak gyümölcs/zöldség levét kóstolja a baba?
1 éves kisfiam eddig láni se akarta a mi ételünket csak a bolti baba kaját, most pont fordítva. Hogy kezdjek neki? Tejet ti hogyan vezettétek be?
Anyukák! Tapasztaltatok olyat, hogy hozzátáplálàs elkezdése után babátok sokkal többször bukott?
Milyen ötletetek van arra, ha a baba folyamatosan ki akarja venni a kanalat a kézből, így alig eszik valamit?
Hogy/mivel kezdtétek a hozzátáplálást?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!