Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idő korában adtatok...

Mennyi idő korában adtatok bábátoknak darabos ételt, úgy h el is fogadta?

Figyelt kérdés
Püré megy nálunk,7,5 hós, keksz darabka is néha baj,néha nem a gyümölcsben, ebédre a zöldségben is a csirke kicsit darabos az nem baj.Kekszet egyedül eszi, vagy ha kap a miénkből darabkákat tányérról az is jó,de ha a püré csak villával áttört az nem jó.Tízórai és ebéd ki van már váltva nagy mennyiségeket eszik 200-240g. Ebben a melegben kicsit kevesebbet. Próbáljak már darabkákat adni BLW-sen, vagy nem baj ha még a jó sima pürét szereti?

2019. jún. 15. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 8 hónaposan már csak villával törtem össze a dolgokat. 10 hónaposan már igyanazt ették, mint mi, csak tojás nélkül, 1 éves kortól teljesen ugyanazt.
2019. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a legkisebb 7,5 honapos szinten.

Kb 3 hete mar darabosat eszik inkabb.

6 honaposan kezdtem a hozzataplalast es az elso 3 hetben puresitettem mindent, ugana kezdtem vele kostoltatni darabosat is es tetszik neki.

En nem igazan torogettem, nyomogattam, hanem picire vagtam fel puha dolgokat, vagy banant csipegettem neki picire, ugy adtam a szajaba, illetve az etetoszek talcajara is rakok ele ennivalot darabokban es probalja felvenni, megenni. Kozben ott ulok es segitek, figyelem.

Amit mi eszunk, abbol is kap, ha nem valami extrem etel/ fuszerezes.

Teny, hogy igy tovabb tart az eves, mint amikor csak belekanalaztm a puret, viszont ez nem is csak a jolakasrol szol.

Jo latni, ahogy naprol napja ugyesebben hasznalja az ujjait, nem csak markol, hanem probalja ket ujjalfelcsipni az ennivalot, atvenni egyik kezbol a masikba, forgatja a szajaban, “ragja” es igy nem csak egyben izleli az etelt, hanem kulon-kulon ismeri meg az izeket, allagokat.

Rendesen elvezi o is, en is. Szerintem egy probat meger nalatok is.

2019. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!