Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Dentinox-ról vélemény? Most...

Dentinox-ról vélemény? Most kezdtük el használni de azt veszem észre hogy nem használ

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fogínygél sem vált be egyik gyereknél sem. 🤦🏼‍♀️
2020. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vált be, talán pillanatnyi megkönnyebbülés a gyereknek.

Amikor durvult a helyzet nurofent kapott. Tudom sokan ellenzik, de az fájdalomcsillapításra van kitalálva. Nem hagytam szenvedni a gyerekem.

2020. jún. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már igazán komoly a helyzet, az se ér semmit. Nálunk akkor volt csak haszna ha még annyira nem fájt neki, de aludni már nehezen tudott. De így is volt, hogy szívtam mert bekentem és ugyan úgy nem birt aludni. Csak utána én szoptatni se szoptattam mert félre nyelhet.
2020. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál sem használt, mikor a kisörlői jöttek, már nem is engedte, hogy a szájába nyúljak és bekenjem neki. Legvégső esetben maradt a Nurofen.
2020. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk használt. De ha durva a helyzet, én is adok neki Panadolt.
2020. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Tartósan biztos nem erős. Akkor használom ha nem tud elaludni, vagy enni. Akkor pillanatnyilag megkönnyebbül a művelrtekhez. De csodát ne várjunk tőle.
2020. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2020. jún. 29. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fogínygél sem használt nekünk se. Ha nagyon sírt,általában éjjel akkor nurofen sajnos. Én se hagyom szenvedni,nem aggódom ezen,hogy gyógyszer, beadom. Talán az anaftin baby volt a legjobb,de az is csak néha nap közben.
2020. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!