Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor nő a foga mindig sírni fog?

Mikor nő a foga mindig sírni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon nyugodt babánk van, mindenki azt mondja, szerencsések vagyunk, mert csak eszik, kicsit fent van és alszik. Éjszaka egyszer kel, nappal csak akkor sír, ha éhes vagy tele a pelus. Egyébként lehet tőle csinálni a dolgunkat olyannyira, hogy tegnap pl eper dzsemet tettem el amíg aludt. Egy hónapos. Tényleg nagyon vészes lesz az az időszak?
2017. jún. 10. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Nekem sírós volt nagyon a babám, nappal szinte sose aludt, de éjjel meg kb negyed órát volt fent ennyi idősen 3-4 óránként, olyan gyors volt a peluscsere-etetés-elalvás. Mikor fogak jöttek is egész nap ment a műsor, szegény szenvedett velük, éjjel mégsem voltak akkora ordítások. 3-nál többször egyetlen éjszaka se kelt fel fogak miatt. (Csak ha fázik vagy volt egy hasmenéses vírus, amikor óránként kelt.) De a legtöbb éjszakát akkor is átaludta kivéve első 2 fog és kisörlők. Szemfogak pl másfél hét alatt mind kijött és egyetlen ébredés se volt eközben éjjel, de nappal fél óránál többet nem aludt. Szóval maradt éjjelre jó alvó és nappalra megszenvedte.
2017. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet megjósolni.

Lányomnál csak a szemfogak és a hátsó örlők voltak vészesek, de nagyon.

Ellenben borzasztóan hasfájós volt, első 4 hónapot végig üvöltötte.

2017. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagyon nyugodt volt a babánk, hamar kialakult a napirendünk. Rengeteget ijesztgettek, hogy majd ha jönnek a fogak, vége a nyugodt időknek. Ehhez képest a kisfiam rá se hederített a fogzásra - inkább napközben láttuk rajta, hogy rágcsál, hűsíti néha, na meg rengeted nyálkendőt használtunk el :) Viszont éjszaka teljesen jól aludt! Szóval nem lehet tudni előre, ne aggódj miatta :)


Egyébként én azt veszem észre, hogy ha azt mondod, minden tök jól megy nálatok a babával, mindig vannak, akik erre rögtön rávágják, hogy "ááá úgyis nemsokára rosszabb lesz". Először jön, hogy vigyázzatok, még ezután lesz hasfájós, aztán majd jön a foga, aztán ha ez sem jött be, akkor a következő fenyegetés, hogy majd ha már nem szopizik, minden bedől, ha mégsem, akkor a dackorszaknál tuti a falat kaparod majd :) A kisfiam most 2,5 éves, és jelentem, hogy ezek közül semmi nem jött be. Szóval szerintem fő a pozitív hozzáállás, és nem kell aggódni semmi miatt, minden tök jó lesz!!

2017. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!