Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy tudnám megúszni h vissza...

Hogy tudnám megúszni h vissza kelljen menni dolgozni de csak azt a huszonezret kapjam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 14 hós lányom,akinek 2 évesen bölcsibe kéne menni nekem meg vissza dolgozni. De nem olyan sokára szeretnénk 2. babát, tehát max 1 évre vagy annyira se mennék vissza melózni. Amit amúgy utálok! De ennyi kis időre nem tudom érdemes e munkahelyet váltani. Ha a 2. baba úgy jönne össze h a lányom még nincs 2 éves,de mire megszületne már 2,5 lenne kb, hogyan kapnék pénzt? Ha jól tudom gyest és táppénzt egyszerre nem lehet,és táppénzt is úgy h előtte újra állományba kell legyek. Vagy nem?

2020. jan. 5. 23:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha valójában nem vagy veszélyeztetett, negütheted a bokád. Főleg ha utál valaki a munkahelyeden
2020. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok veszélyeztetett akkor mikor lehet táppénzre menni? Csak az utolsó hónapban? Az érdekes lenne. Az elsővel 6hónapos voltam mikor nem mentem többet de most megnéztem a papírom és rajta van h veszélyeztetett. 😮
2020. jan. 8. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!