Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apuka lehet otthon táppénzen...

Apuka lehet otthon táppénzen a gyermekével ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kicsi babánk nemrég született de visszakerült a kórházba. Anyukája van vele, aki most gyes-t kap, majd intézzük a csed-et egyelőre a picinek még az iratai se jöttek meg. Ma egy hetes.


Szóval anyuka kórházba van a kicsivel. Én az apuka pedig otthon vagyok a 2,5 éves kislánnyal, aki nem jár bölcsibe. Felügyelete nem megoldott.

Apasági szabadságból egy hetet már elhasználtam. Érdekelne szerintetek az orvos fel tudna venni?


Van egy olyan érzésem akkor tudna ha én lennék a pici babával a kórházban, de most született szopizik, anyja mellett a helye. Szóval a csere nem megoldható.



2023. febr. 5. 18:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évesen voltam kórházban, fertőző osztályon, Anyukám sem jöhetett be. Ez az egyetlen emlékem abból az időszakból, hogy mennyire rossz volt. Pedig volt egy aranyos nővér, aki sokat foglalkozott velem, de még így is nagyon rossz volt. Szerencsére én már benn lehettem a gyerekemmel, mikor ő került kórházba.
2023. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
5%
Könyörgöm, az a csecsemő max pár hetes, fel se fogja hogy hol van.
2023. febr. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
92%
A két és fél évesnek meg nem lesz semmi baja ha az APJÁVAL otthon marad.
2023. febr. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%

33!


Nem hát. Senki sem mondta, hogy lesz. Csupán apuka épp tappenzcsalasra készül, holott simán kivehető fizetés nélküli szabadságot erre az esetre.

2023. febr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
84%

Jajj 34. Olyan naiv lehetsz...még a munkáltatók többsége is ezt mondja, hogy menj táppénzre.

Ennél nagyobb csalást nem csinálna senki nem lenne gond.

2023. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%
De ki vagy ezzel a táppénzcsalással, szánalmas.
2023. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, 36. Valóban szánalmas. Lopasnak számít. Akkor ugye az se baj, ha lenyúlom a penztarcadat? Az is szánalmas, ugye?
2023. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
81%

37

Hol lopás ez? Akasszák szegre a gyereket vagy mi?Ne légy már ennyire borzasztóan korlátolt!😂

2023. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

38!


Megegyszer: FIZETES NELKULI SZABADSÁG. Ott lopás, kedves, hogy apuka NEM BETEG, tehát nem jár tappenz. A 2,5 eves gyerek NEM BETEG, tehát nem jár gyermekapolasi tappenz. Anyuka GYESEN van, tehát nem jár más ellatas a gyerekre.

2023. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
77%
28: látszik is milyen ember lettél...
2023. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!